КРАСА КРАЇНИ - ВІННИЦЯ 2020

З 1 жовтня у Вінниці стартував відбірковий етап Регіонального конкурсу КРАСА КРАЇНИ-ВІННИЦЯ 2020.

До участі запрошуються жінки віком від 25 років, або від 21 за умови наявності дитини. Серед вимог - громадянство України та гендерна приналежність. Усі бажаючі можуть заповнити анкету учасниці на офіційному сайті конкурсу . Всього буде обрано 15 фіналісток. Фінал пройде 16 лютого 2020.

Конкурс «КРАСА КРАЇНИ – ВІННИЦЯ 2020» буде проходити в два етапи: онлайн та офлайн. Онлайн етап починається з моменту реєстрації учасниць. Кожна матиме власну сторінку на офіційному сайті конкурсу. Кількість анкет обмежена. Після закінчення реєстрації розпочнеться всенародне голосування. Так буде визначено переможницю у номінації “ВИБІР КРАЇНИ - ВІННИЦЯ 2020”. Офлайн етап складається
з професійної підготовки учасниць, що триватиме впродовж двох місяців. Це буде “Марафон краси”, в рамках якого часниці будуть відвідувати різноманітні центри розвитку, краси, стилю, спорту, проходитимуть різноманітні майстер-класи від передових фахівців різних галузей.

16 лютого 2020 року у театрі ім. Садовського відбудеться зірковий супер-фінал конкурсу, де буде обрано Королеву. Вона представлятиме місто Вінницю на Загальнонаціональному конкурсі "КРАСА КРАЇНИ 2020”.

Основною метою Загальнонаціонального конкурсу «КРАСА КРАЇНИ» є формування в суспільстві образу сучасної української жінки як красивої, обдарованої,
вихованої та сильної особистості, матері та берегині. Ключовими задачами конкурсу є виявлення народною волею шляхом відкритого голосування тієї жінки, яка є прикладом та взірцем для всієї країни, а також гідною представницею своєї держави на найпрестижнішому світовому конкурсі краси. А також «КРАСА КРАЇНИ» - це пропаганда ідеалів і цінностей інституту сім’ї, принципів здорового способу життя, формування в сучасному суспільстві моди на фізичну та духовну досконалість, патріотичних почуттів. Конкурс підтримує Благодійні програми разом з ”Благодійним фондом “Долоні долі””, (президент фонду Ірина Келлер), відтак в рамках заходу пройдуть ряд благодійних проектів. Представником та організатором даного конкурсу у Вінниці є Анна Окрема - «Перша Віце-Місіс ЗЕМЛЯ УКРАЇНА 2017».
В рамках заходу оргнізатори запрошують до співпраці партнерів, що бажають підтримати свято краси, а також працюють над наповненням програми фіналу.

Обіцяють, що вінничани побачать шоу вищого гатунку, із червоною доріжкою, зірковими гостями та учасниками концерту.
Подробиці щодо участі у конкурсі та співпраці можна знайти на сайті.


Переглядів: 4551
Поширень: 1