Квартет "Джерело"
Колектив, яким керує народна артистка України Євгенія Черказова, створений у 1992 році з числа найталановитіших студентів і аспірантів Національної музичної академії України імені П.І.Чайковського – виконавців-віртуозів на народних інструментах.

Ансамбль працює у складі:
народна артистка України Євгенія Черказова (акордеон)
заслужений артист України Віталій Відмідський (домра)
заслужений артист України Володимир Левицький (домра)
заслужений артист України Олександр Олексієнко (кобза-бас)
Маючи такий склад інструментів, квартет поповнює свій репертуар як класичними творами, так і народною та сучасною оригінальною музикою, поєднує різні стилі – від класики до творів сучасних композиторів.

Колектив веде активну концертну діяльність, представляючи нові програми слухачам України, Італії, Німеччини, Греції, Грузії, Франції та інших країн. Квартет неодноразово брав участь у міжнародних фестивалях. У 1997 році отримав звання дипломанта Міжнародного конкурсу “Фогтландські дні музики” (м. Клінгенталь, Німеччина) в категорії камерних ансамблів.

Окрім сольних виступів, квартет також акомпанує багатьом провідним солістам України, таким чином постійно збагачуючи свій репертуар та створюючи нові концертні програми. Ансамбль плідно співпрацює з Валерієм Буймістером, Іриною Семененко, Ігорем Борком, Ганною Нужею, Ларисою Дедюх, а також із талановитими молодими виконавцями.

Ансамбль має численні записи у фонді Українського радіо, декілька компакт-дисків.

Бажаєте почути цей унікальний колектив? Приходьте 02 квітня о 18:30 до Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича (Хмельницьке шосе, 7)

Квитки в касі філармонії та частина в електронній касі за посиланням - https://vinnitsa.karabas.com/kamerno-instrumentalnij-kvartet-dzherelo

Вартість квитка — 100 грн

УВАГА!!! Під час концерту серед власників абонементів відбудеться розіграш цінного подарунку від партнера проекту - фірми з постачання артезіанської питної води ЕТАЛОН

Детальна інформація за телефонами (0432)66-13-50, (0432)66-06-91, (093)027-75-70 та на офіційному сайті філармонії — filarm.vn.ua

Переглядів: 1799
Поширень: 0