Майстер-клас з написання оповідань від видавництва «Дім Химер»
Видавництво "Дім Химер" та письменниця Вікторія Гранецька запрошують вінничан і гостей міста на тематичний майстер-клас з написання оповідань! Жодних обмежень для учасників — це можуть бути автори-початківці, читачі та всі охочі спробувати свої сили у створенні химерної прози. Робота триватиме за покроковими інструкціями від Вікторії Гранецької, яка за допомогою практичних порад та наочних прикладів зі своєї збірки оповідань «Reality Show/Magic Show» продемонструє концепцію створення коротких текстів.

У результаті майстер-класу кожен учасник матиме власне оповідання на зазначену тематику, з яким він зможе взяти участь в однойменному літературному конкурсі короткої прози від видавництва «Дім Химер». Початок конкурсу стартує з майстер-класу і буде анонсований під час цієї події. Нагорода переможцям — видання колективної збірки оповідань, яка планується до представлення наступного року.

Унікальність заходу полягає не лише в інтерактивній взаємодії слухачів з досвідченою авторкою та рецептах «легкого» написання оповідань, а також у гостросоціальній тематиці майстер-класу (в подальшому — літературного конкурсу від видавництва «Дім Химер»). Адже всі ми так чи інакше «сусідимо» в соцмережах, навіть якщо не знайомі одне з одним. Наскільки ми вразливі у цьому відкритому доступі? Які небезпеки чатують на наших дітей у віртуальному просторі? Які дивні речі, котрих ми навіть не помічаємо, щодня відбуваються в соціальних мережах? Міфологія соцмереж: «монстри», що їх породили віртуальні спільноти нашого часу (Синій Кит, Слендермен, Момо та інші). На основі цих закордонних «міфів» творитимемо власні — не для того, аби «налякати» наших читачів, а для того, щоб застерегти.

Вхід вільний

Спікер: Вікторія Гранецька (авторка збірки оповідань «Reality Show/Magic Show», співзасновниця та головна редакторка видавництва «Дім Химер»)

Переглядів: 2514
Поширень: 0