Media'n'GO. Visual content для медіа
Платформа Media'n'GO презентує новий захід! Цього разу будемо вчитися створювати гарний візуальний контент для сторінки вашої громадської організації і не тільки. Бо ж ні для кого не секрет, що увагу людей завжди привертає гарна картинка! Хочете дізнатися, як створити бренд, що таке гайдлайни, навчитись основам дизайну, навіть якщо ніколи раніше не мали у цьому досвіду? Тоді вам до нас!

У програмі заходу передбачено два великих блоки та воркшоп:

I. Що таке бренд і брендування.
Розглянемо питання створення бренду вашої організації з нуля. Поговоримо про гайдлайни та брендбуки - що це таке і для чого потрібно. Ну і, звичайно, ключове і болюче питання: як придумати і створити власне лого.

ІІ. Дизайн для недизайнерів.
Як зробити дизайн для фейсбука чи інстаграма, якщо у вас мінімум досвіду? Колористика, типографіка, композиція візуального контенту. Звідки брати натхнення та якими ресурсами користуватися.

ІІІ. Воркшоп.
Створення візуального контенту власними руками.

Увага! Захід доступний усім, але інформація, подана на ньому, буде орієнтована на представників піар-відділів/комунікаційних менеджерів різноманітних громадських організацій.

Кількість учасників обмежена! Для участі у заході необхідно обов'язково заповнити анкету: https://goo.gl/forms/uCB5rkLbtPkbUU2N2

Проект створений спільними зусиллями Студентське Братство Вінниччини, Братства Нечайців, Департамент соціальної та молодіжної політики Вінницької ОДА, Джерело надії / Spring of Hope та ФРІ Вінниця. Працюємо за смачної підтримки Синій Кактус

Поки чекаєте на захід, зазирніть на сторінку платформи Media'n'GO - тут ми зібрали для вас найцікавіші матеріали та корисні вебінари.

Переглядів: 1014
Поширень: 0