МХП, Radar Tech та Agrohub проведуть Vinnytsia Idea Garage в рамках MHP accelerator 2.0

5 квітня агрохолдинг МХП, Radar Tech та Agrohub в рамках MHP accelerator проведутьVinnytsia Idea Garage в форматі мозкового штурму щодо реальних кейсів з практики агрохолдингу. Захід відбудеться в Вінницькому молодіжному центрі «Квадрат» (проспект Дмитра Яворницького 3) з 15:00 до 20:00.

Ціль заходу – познайомити потенційних учасників акселератору з інноваційними запитами корпорації та, одночасно дати можливість протестувати свої гіпотези, отримати зворотній зв’язок щодо свого рішення від провідних експертів галузі та, можливо, сформувати команду однодумців за декілька годин. Команди вже наприкінці вечора зможуть оцінити шанси своїх ідей на успішну реалізацію.

Впродовж 5 годин учасники в малих групах будуть працювати над рішенням реальних проблем агрохолдингу, які можливо вирішити тим, чи іншим продуктом, опрацьовувати питання кінцевого споживача, доречних бізнес-моделей та вдалих стратегій виходу проектів на ринок.

Учасники розглянуть інноваційні кейси з роботи підприємств МХП, отримають доступ до експертизи провідних експертів агрохолдингу, запропонують свої варіанти вирішення бізнес-завдань та отримають миттєвий зворотній зв'язок від представників акселератору.

Організатори пропонують кейси за наступними напрямками:

 • Агробіотехнології;
 • Інновації в автоматизації промислового виробництва і процесів;
 • Енергоефективність, "зелена" енергетика та управління відходами;
 • Діджиталізація;
 • Торгівельні майданчики;
 • Корпоративне управління;
 • Food технології і продажі.

Найкраща ідея отримає запрошення на навчання у преакселераційній програмі MHP accelerator 2.0 від Radar Tech, Agrohub та агрохолдингу МХП. А саме — тижневий лекційний інтенсив з розвитку технологічного бізнесу для agro-галузі, теорія та практика від українських і міжнародних експертів, воркшопи, лекції та купа менторських порад для потужного росту бізнес-ідеї. А також — шанс пройти повну 3-місячну акселераційну програму, минаючи етап півфінального відбору до проекту.

Кому буде цікаво?

 • Всім, хто живе технологіями, має інноваційні ідеї для бізнесу, проте поки що не має ресурсу для їх розвитку;
 • Командам стартап-ентузіастів, які розшукують нові ідеї;
 • Сформованим та вже досвідченим командам, готовим до швидкої оцінки гіпотез та краш-тестів ідей;
 • Стартапам, що планують стати резидентами MHP accelerator 2.0 та хочуть перевірити, чи цікаве їх рішення для МХП.

Що необхідно для участі?

Організатори радять взяти з собою ноутбуки для роботи над кейсами, гарний настрій та валізу вибухових пропозицій.
А для того, щоб стати учасником необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Участь безкоштовна.

Де?

вул.Театральна 15, Вінниця

Коли?

5 квітня о 15:00

Слідкувати за анонсами та останніми новинами можна на офіційних сторінках акселератору Radar Tech та Миронівський Хлібопродукт в мережі Facebook.


Переглядів: 1467
Поширень: 0