Мрієш про успішну кар’єру - приходь на  Prof IT Day!

В житті настає момент, коли ти шукаєш себе, свій шлях, ти хочеш знайти свою улюблену справу...Саме на Дні Кар’єри  “Prof IT Day” перед тобою відкриється багато можливостей і перспектив. Ти можеш вибрати те, що подобається саме тобі та провести свій час ефективно!

Для кого  “Prof IT Day”?

Компанії тут мають нагоду знайти собі фахівців. Навчальні заклади, які готують спеціалістів — презентувати себе та запросити потенційних абітурієнтів. А молодь – більше дізнатися про професії в ІТ, отримати актуальну інформацію про цей ринок або спробувати працевлаштуватись.  У роботодавців є можливість познайомиться з тобою, так як і у тебе - знайти перспективну сучасну роботу. Тому не забудь своє резюме, адже ти зможеш подати  його у компанію своєї мрії і отримати одразу зворотній зв’язок та консультацію.

А що там буде?

Будуть проводитись презентації передових ІТ-компаній та курсів для молоді. Але це не все! Представники компаній-учасників представлять актуальну інформацію про себе, відкриті вакансії та кар'єрні можливості. Круті безкоштовні майстер-класи, семінари-практикуми, воркшопи від професійних IT-спеціалістів, людей які працюють і знають, що є популярним на сьогодні і все це за один день.

Чому мені варто прийти?

Для тебе це і корисні знайомства і безкоштовні консультації від спеціалістів. Ти зможеш особисто поспілкуватись з керівниками HR-відділів компаній, які розкажуть про кар'єрні можливості в різних напрямках. Це чудова можливість подати заявку на стажування, і пройти попередню співбесіду. Також на заході буде проведено бліц-інтерв'ю з найкращими HR-спеціалістами! За результатами перегляду резюме, буде відібрано 10 учасників, які отримають надзвичайну можливість пройти співбесіди із чотирма крутими інтерв'юерами Вінниці. Швидко реєструйся, щоб потрапити на таку співбесіду. Деталі на сторінці у Фейсбук “День кар'єри - PROFiT DAY”.

Ти, напевно, чув приказку про те, що життя змінюється за один день, зміни і ти його! У кожного є однакові шанси, взяти своє життя в руки і стати професіоналом. Приходь на “Prof IT Day” та знайди свій шлях.

Для участі у заході реєструйся на profitday.info.

Чекаємо тебе  17 листопада 2018,

м. Вінниця, вул. Київська,50/1

готель "Оптіма"

Детальна інформація:

сайт: profitday.info

Фейсбук: День кар'єри - PROFiT DAY


Переглядів: 1966
Поширень: 3