Новорічна вантажівка Coca-Cola

Надихніться атмосферою свята разом з казковими ельфами, полярними ведмедями та неповторним Сантою! 
Розділіть щасливі моменти із рідними та друзями, надихайте всіх навколо бути Сантою та дарувати радість і святковий настрій. 

Отож, 11-14 січня шукай зону від Coca-Cola, на якій буде крута фотобудка, де ти безкоштовно зробиш фото з друзями та отримаєш подарунок!

Вхід вільний
Святкуй з Coca-Cola!

Минулого року Новорічна вантажівка вперше зробила новорічний тур містами України і у Вінниці була аж два рази. Було багато емоцій як у дітей, так і у дорослих!  Вінничан біля вантажівки розважав гігантський білий ведмідь, Санта та новорічні хіти. Безліч охочих мали бажання зробити фото поруч із вантажівкою, яка вже багато років нагадує про те, що до Нового року залишилося зовсім трохи з екранів усіх телевізорів світу.
Цього року не виняток, адже біля Новорічної вантажівки Coca-Cola можна буде сфотографуватись, посмакувати легендарним напоєм та виграти цікаві подарунки! 

Щоб отримати подарунки потрібно:
 -  сфотографуватися на фоні святкової вантажівки, або із людьми, переодягненими у костюми Білого Ведмедя, ельфів та Санта Клауса;
 - фото запостити у соцмережу із хештегом #БудьСантою та показати це фото ведучим.
 - хто немає гаджетів чи не зареєстрований у соцмережах потрібно зібратися групою від 4-х людей, взятися за руки та гучно крикнути «Coca-Cola».

За такі нехитрі дії, кожен може отримати в подарунок – пляшку «Кока-коли».


Переглядів: 1862
Поширень: 0