Новий Рік в Red Zeppelin з Антіном Мухарським та Орестом Лютим!
Цей НОВИЙ РІК Ви, Друзі, точно не забудете :) - Ми гарантуємо! Бо зустрінете його з щирою усмішкою, чудовим настроєм та голосним сміхом!!! Інакше і бути не може, бо головні наші запрошені гості - Антін Мухарський та професор антропології Орест Лютий з програмою "Лагідної та Суворої Українізації". Ми всі пам'ятаємо його нещодавній виступ у Цепеліні на "Антін Мухарський та Орест Лютий. Вечірка-концерт у Вінниці", який прйшов з аншлагом та на шаленому емоційному підйомі. Але тепер - повний концерт та нові яскраві пісні від маестро ;)
Крім того, на сцені буде відома київська кавер-група, що забезпечить музичний супровід, а також відіграє окремий концерт у НОВОРІЧНОМУ РОК-СТИЛІ. 
І, як завжди на наших івентах, яскравий ведучий Александр Пасечник з дотепними жартами та конкурсами/призами.
Вартість квитка на вечірку - 1600 грн у стилі "Все включено": два меню на вибір, алкогольні та безалкогольні напої, десерти та шоу-програма. 
Довідки за телефоном 098 204 4838. Квитки-запрошення можна придбати на рецепції нашого сімейного ресторану з 22.11.2018 
Враховуючи репертуар Антіна й Ореста, ми не рекомендуємо брати дітей на цю вечірку-концерт. Обмеження 18+. Хто знайомий з творчістю цих артистів - нас повинен розуміти :) Чекаємо на Вас, Друзі!!!!

Переглядів: 2621
Поширень: 0