Оголошення переможців "Антисоціальної мережі"
З 1 червня до 30 вересня 2019 року у видавництві Дім Химер відбувся тематичний літературний конкурс оповідань «Антисоціальна мережа». Нагорода переможцям — публікація в однойменній гуртовій збірці, запланованій до видання на Книжковий Арсенал наступного року.

Переможців конкурсу обирає дуже поважне журі, склад якого організатори досі тримають в таємниці. Також на сторінці видавництва у Facebook триває читацьке голосування, результати котрого беруться до уваги під час визначення переможців. Конкурсні оповідання представлені в соцмережі у наступному форматі: заставка конкурсу, назва твору + кілька абзаців тексту, аби підписники видавництва вирішили, чи цікаво їм читати далі ту чи іншу історію (імена чи псевдоніми авторів тут не оприлюднюються). Таким чином учасники конкурсу отримували (та продовжують отримувати) підтвердження, що їхні твори на розгляді, а також мають змогу анонімно бачити реакцію читацької спільноти на прев'ю своїх робіт.

Відтак 31 жовтня на ДЕНЬ ХИМЕР у Вінниці – довгоочікувана церемонія оголошення переможців літературного конкурсу «Антисоціальна мережа» із врученням дипломів та призів від видавництва «Дім Химер», а також – підписанням авторського договору на видання їхніх оповідань в однойменній збірці! Ексклюзивний бонус для переможців – знайомство з таємним журі конкурсу. Початок о 14:00

ВЕДУЧА: Вікторія Гранецька – співзасновниця та головна редакторка видавництва «Дім Химер»

ВХІД ВІЛЬНИЙ*

*Переможці конкурсу заздалегідь отримають запрошення на церемонію нагородження

Переглядів: 1896
Поширень: 0