Онлайн-курси

Якщо ви довго відкладали навчання, зараз саме час повернутися до нього в онлайн-режимі. Ділимося з вами найкращими українськими платформами, де можна віддалено здобувати освіту.

Платформа Prometheus — масштабний проект безкоштовної освіти з добірками найкращих курсів України та світу. Тут можна ознайомитися з курсами з англійської мови, аналізу даних, підготуватися до зно, вивчити все про підприємництво та підвищити вчительську кваліфікацію.
https://prometheus.org.ua/

ВУМ online — платформа громадянської освіти. Створена, щоб кожен мав змогу підвищити особисту ефективність, навчитися правильно комунікувати, дізнатися більше про соцпідприємництво, заглибитися у розуміння світового контексту та вибудувати прозору взаємодію з органами влади.
https://vumonline.ua/circle/

Платформа EdEra — студія онлайн-освіти з IT-курсами, правознавчими дисциплінами, посібниками з медіаграмотності та безліччю інших напрямків. На платформі працює окремий підрозділ EdEra Books — соціальний проект інтерактивної освітньої літератури, що складається з інтерактивних посібників та тестів для перевірки засвоєння матеріалу.
https://www.ed-era.com/

Відеолекторій WiseCow — платформа мистецьких курсів про літературу, кіно, історію, журналістику, живопис, моду та урбаністику. На сайті є інтерактивна карта України з переліком усіх культурних ініціатив: фестивалей, медіате та освітніх ініціатив.
https://wisecow.com.ua/

Освітній хаб Міста Києва — соціальний освітній проект, що реалізується Департаментом освіти і науки Київської міської державної адміністрації спільно із Асоціацією інноваційної та цифрової освіти. Тут можна пройти практичні тренінги для відточення навичок комунікації, менеджменту, персональної ефективності та взаємодії з держорганами.
https://eduhub.in.ua/


Переглядів: 1641
Поширень: 2