Перформанс "Невідомий, Чужий, Сторонній..." до дня народження Михайла Коцюбинського

Світоглядний перформанс-дискусія

“L`Étranger: Невідомий, Чужий, Сторонній...”

(Коцюбинський:Камю. Масштаб 1:1)

Що означає жити? Існувати? Народжуватися? Вмирати? Убивати?

Екзистенційні питання стали чи не найголовнішими у ХХ столітті по всій Європі - і Україна теж не стояла осторонь світоглядної (р)еволюції. Здавалося б, що об’єднує настільки різних за культурним бекґраундом та історичним досвідом людей, як Альбер Камю і Михайло Коцюбинський? Уважний погляд виявить, що в творах двох яскравих представників літературного модернізму переплітається несподівано багато деталей, більше того, це можливо і варто доводити навіть сьогодні.

У день народження видатного вінничанина громадська організація “Культурний Кампус” запрошує подискутувати довкола філософських і художніх підвалин новели “Невідомий” М. Коцюбинського та роману “Чужий” (L`Étranger) А. Камю. Окрім обговорення прочитаних (або ще досі невідомих) текстів, особистих вражень і міркувань глядачі матимуть нагоду відчути синергію двох митців через перформативне читання фрагментів у драматичному міксі. Герої письменників постануть у своєрідному тюремному Задзеркаллі, в якому кожен зіткнеться зі світом і самим собою, поставши перед прірвою абсурду й хаосом порожнечі.

Що може народитися, а що - загинути у цій межовій ситуації? Шукайте відповіді 17 вересня о 18:30 в саду Музею Коцюбинського (вул. І. Бевза, 15). Подія започатковує спецпроект про європейський вимір Вінниці та її уродженців під назвою “Масштаб 1:1”.

Вхід вільний.

Ідея, читання: Олег Кавалер, Олег Пенішкевич.

Пластичні етюди: Антоніна Єгорова.


Переглядів: 2101
Поширень: 0