Почути: поезія жестовою мовою
24 листопада сучасні поети із різних регіонів України читатимуть вірші українською та жестовою мовами. Окрім поезії, організатори запрошують обговорити, як зробити мистецтво доступним та по-справжньому інклюзивним.

Свою поезію українською, російською і паралельно жестовою мовою читатимуть такі поети: Соломія Беген, Надія Сеньовська, Ірина Одерако, Тетяна Медзуновська, Лія Алтухова, Олександр Козинець, Аня Яблучна, Анна Фадєєва, Анатолій Мілецький, Христина Полубічко, Таня-Марія Литвинюк.

Подія відбудеться у неділю, 24 листопада, о 17:00 у хабі «Місто змістів» (м. Вінниця, вул. Пушкінська, 11)

Під час вечора відбудеться супровід жестовою мовою. Модерація - Олександра Смірнова.

Участь у події безкоштовна, для зручності організатори просять усіх охочих зареєструватись за допомогою простої форми: https://bitly.su/FfOEZW

Запрошуємо усіх, хто цікавиться поезією і загалом - мистецтвом, шукає нові форми та також хоче зробити мистецтво доступним. Захід є частиною всеукраїнського інклюзивного мистецького проєкту «Почути мандрує Україною».

«Почути» — це проєкт про мистецтво, яке доступне для кожного. Його учасники розповідають жестовою мовою поезію, проводять театральні вистави, літературні вечори, музичні концерти та шкільні уроки.

Переглядів: 1675
Поширень: 0