Польсько-український Startup Bridge

Стартапи отримають шанс на інвестування до 1 млн. доларів

21 березня 2019 року у Вінниці відбудеться мітап польсько-українського Startup Bridge. Захід пройде в креативному просторі KVADRAT (вул. Театральна, 15), початок о 17:00.

Startup Bridge – це унікальний польсько-український проект, місія якого – сприяти зближенню інноваційних екосистем Польщі та України. Проект покликаний показати українським стартапам широкі можливості, які дає співпраця з ЄС, венчурними фондами і корпораціями, а також навчити трансформувати інноваційні ідеї в робочий бізнес.

Команди, які беруть участь в проекті, отримують:

  1. Знання про технологічні екосистеми України та Польщі, практичний досвід презентації, базові навички розбудови бізнесу.
  2. Унікальну можливість зустрітися і представити свою ідею європейським венчурним фондам і корпораціям.
  3. Участь у щорічній конференції Kyiv Tech Hub, де ви будете сидіти за одним столом з найактивнішими європейськими венчурними фондами.
  4. Можливість взяти участь в Tech Tour до Польщі.
  5. Шанс отримати інвестиції до 1 млн. доларів.

Організатори Startup Bridge – Міністерство інвестицій і економічного розвитку Польщі у співпраці з Fundacja Fundusz Współpracy за підтримки Simpact VC і Платформи відкритих інновацій RE:ACTOR.

У заході візьмуть участь представники польських та українських венчурних фондів та корпорацій, інвестори, експерти у сфері інновацій та цифрової трансформації бізнесу, а також українські стартапи і технологічні команди. 

Початок заходу – о 17:00. 

Докладніше про Startup Bridge


Переглядів: 1430
Поширень: 0