Презентація книги Максима Віхрова "Дикий Схід"

«Дикий Схід: нарис історії та сьогодення Донбасу» Максим Віхров

Книгарня "Є" Вінниця і Видавництво «Темпора» запрошують на презентацію книжки «Дикий Схід. Нарис історії та сьогодення Донбасу» Максима Віхрова.

У книжці «Дикий Схід» Максим Віхров осмислює історію Донбасу від ХVI століття і до сучасних подій. Історію Дикого Поля, теренами якого проходила межа між землеробською і кочовою цивілізаціями; місця дії «Слова о Полку Ігоревім»; землі козацьких сторожових застав; омріяного простору свободи й нового життя для шукачів кращої долі; «всесоюзної кочегарки»...

Будучи очевидцем драматичних подій весни 2014-го року, автор «Дикого Сходу» приділяє особливу увагу анатомії донбаського сепаратизму, а також економічним, політичним і соціокультурним процесам, які зробили Донбас придатним для російських геополітичних авантюр.

Поміркуємо разом про становлення, буття, катастрофи та перспективи «вугільного» регіону – української землі, глибоко травмованої російськими імперськими експериментами.

Максим Віхров – житель Донбасу як мінімум у четвертому поколінні (далі простежити важко). За освітою – соціолог, за фахом – журналіст. Заступник головного редактора журналу «Український тиждень».

Наприкінці запланована дискусія, до якої зможуть долучитися всі охочі.


Переглядів: 1911
Поширень: 0