Презентація книги та фільму «Позивний “Бандерас”»

Вінницю відвідають сценаристи нового вітчизняного бойовика «Позивний “Бандерас”» Сергій Дзюба та Артемій Кірсанов. Після прокату фільму в українських кінотеатрах, вони продовжують презентувати в Україні і власну книгу, за мотивами якої і було знято стрічку.

Книга побачила світ у жовтні 2018 у видавництві «Фабула». Її головний герой — Антон Саєнко (позивний «Бандерас») — потрапляє в якості контррозвідника у своє рідне село на лінії розмежування в зоні АТО. Саме тут потужно працюють російські спецслужби та проросійські бойовики, які періодично влаштовують жахливі провокації, жертвами яких стають мирні мешканці. В результаті, пропаганда в усьому звинувачує українську сторону. Завдання капітана Саєнка — знайти в підрозділі ЗСУ зрадника, який провадить диверсійну діяльність. Драматизму до цього детективного сюжету додає історія кохання, яка розвивається одночасно з обстрілами та вибухами.

Презентація відбудеться 17 листопада (субота) о 14:00 у приміщенні Вінницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Тімірязєва (3 пов.).

Під час презентації на глядачів очікує розмова з авторами книги у форматі бліц-інтерв’ю. Ви дізнаєтеся: чи їздили автори в зону АТО для того, щоб зібрати достовірні факти, хто їх консультував, як знімався фільм, чиї реальні історії лягли в основу книги та багато іншого.

А після автограф-сесії, спільних фото і кави можна буде переглянути захоплюючі кадри з фільму, який автори також привезуть для презентації вінничанам.

*Вхід вільний. З кожної придбаної книги автори переказують 10% на лікування учасників АТО та ООС у військовий шпиталь.


Переглядів: 3303
Поширень: 0