Презентація поетичної збірки Катерини Девдери «Листи до Майстра»

Книгарня «Є» та видавництво Nebo BookLab Publishing запрошують на презентацію поетичної збірки Катерини Девдери «Листи до Майстра», що відбудеться 7 лютого за участю авторки. Початок – о 18.30. Модератор – Олександр Вешелені.

«Листи до Майстра – збірка про досвід любові. Лірична героїня страждає від нерозділеного почуття, водночас саме воно допомагає їй рости, адже в коханні розкривається її творче начало. Пристрасний надрив першої частини книжки («Odi et amo») поступово перетворюється в ніжну радість другої («Amore»). Образ Майстра, запозичений із любовних листів Емілі Дікінсон, має зв’язок із європейським Середньовіччям та низкою письменників-майстрів, зокрема таких як Езра Паунд, Григір Тютюнник, Олег Лишега. Водночас у цього образу є реальний прототип. Авторка стверджує, що кохання її батьків почалося саме з епістолярію. Неспроможна сказати про свої почуття, вона пише листи коханому, ніби продовжуючи історію власної родини. Ця збірка, сповідальна й особиста, запрошує читача у подорож топосами узбережжів, диких гір, київських площ і вуличок, і зрештою відкриває завісу таємничого світу людського серця.

Катерина Девдера – поетка, лауреатка заохочувальної премії на літературному конкурсі «Смолоскип», гран-прі «Молодої Республіки Поетів». Народилася 1990 року на Вінниччині. Авторка книжок «Співприсутність» (2011), «Літери і стихії» (2015). Перекладає з польської, іспанської поезії. Досліджує творчість Олега Лишеги.

Вхід вільний.


Переглядів: 2823
Поширень: 3