Презентація роману "Доця" Тамари Горіха Зерня
Роман-відкриття 2019 року ДОЦЯ авторки Тамара Горіха Зерня. Книга, яку одні "ковтають за ніч", а інші виділяють собі маленькими дозами, як ліки, більша доза яких може убити.
Це не про ту війну, яка "десь далеко" і страшна. У романі майже немає сцен бойових дій і армійських спецоперацій. Це про ту війну, яка могла трапитися у будь-якому іншому місті, і яку ми могли бачити на власні очі.
............................................
Окупація Донецька і боротьба за його звільнення, лютий треш донецьких антимайданів, тепла рука друга, яка щойно тримала в руках гранату. Події, про які ви точно чули з новин. Ви дізнаєтеся, як воно - бути їх учасником.
Простір війни звужується і фокусується на маленькій точці - одній людині, мурашці, яка створює довкола себе новий світ.
"Доця" - ми навіть не знаємо її справжнього імені - може бути кожним із нас. А може і не бути - обирати нам, і вже до кінця книги ми цей вибір точно зробимо.
............................................
Ми зустрінемося з авторкою, яка збирала всі історії, описані в "Доці", довгих два роки, і сама не один раз потрапляла в ситуаціі, у яких вижити - великий фарт. Волонтерка, яка здолала тисячі кілометрів передовою, а в пошуку грошей для війська, побувала в півсотні країн.
..........................................
Творча зустріч з Тамара Горіха Зерня відбудеться у Вінниці 30 листопада, у приміщенні молодіжного центру "Квадрат" о 16:00.
ВХІД ВІЛЬНИЙ
............................................

Також книги можна буде отримати на презентації, зробивши попереднє замовлення на сторінці Видавництво Білка. Для цього напишіть коментар під цим постом: https://www.facebook.com/publisher.Bilka/posts/858036747903087?__tn__=K-R

Переглядів: 2564
Поширень: 0