Ptakh_Jung у Вінниці [арт-центр Kvadrat]
Ptakh_Jung (Kyiv, UA) гурт, що створює музику на межі класики, електроніки, пост-року, гранжу, ембіенту та нойзу. Музиканти визначають свій стиль як пост-класику та електронний імпресіонізм.

Двоє людей на сцені: клавішник Антон Дегтярьов та гітарист Володимир Бабушкін занурюють аудиторію в глибокі музичні тріпи, сповнені мелодійного драматизму та кінематографічного саспенсу. Треки Ptakh_Jung - це фортепіанні пасажі, електронні ритми, гранжевий драйв та нашарування космічних звуків.

Проект Ptakh_Jung існує з 2016 року. Восени 2018 вийшов їхній перший ЕР Black Period. Альбом потрапив у топ альбомів 2018 року серед українських музичних видань karabas.live, liroom.com.ua та став альбомом року за версією comma.com.ua.

Також альбом та закордонні виступи гурту відмітили журналісти британських видань Gigwise, Drowned in Sound, Louder then War, Undertheradar.

Цього року Ptakh_Jung виступили на одному з найбільших польських фестивалів альтернативної музики Tauron Nowa Muzyka Katowice, попереду ще виступи у Словаччині і Чехії.

31 липня, о 2О:ОО, Вінницький молодіжний центр "Квадрат"

Орг. внесок - 1ООгрн

Слухати Black Period: https://soundcloud.com/ptakhjung/sets/black-period
Дивитися повний лайв: https://www.youtube.com/watch?v=uwCPSSjLNSo&t=48s

Преса про Ptakh_Jung
https://bit.ly/2UJW8aU
https://bit.ly/2GdiQPc

Переглядів: 979
Поширень: 1