С/cpp meetup
Компанія Plexteq запрошує програмістів, що спеціалізуються на C/C++ прийняти участь у мітапі, що відбудеться в суботу, 23-го лютого у м.Вінниця. Захід присвячено технічним рішенням, що застосовуються в backend розробці, augmented reality (AR), поговоримо про WebRTC та роботу з сокетами в Linux.

Для кого цей івент:
Подія буде корисною для програмістів рівня middle та вище, які використовують в роботі C або C++ та хочуть дізнатись про цікаві підходи до вирішення складних технічних задач.

Доповіді та спікери:
1) «SampleBag: mix of tuple and heterogeneous map»
Доповідь підготував Сергій Пастухов, С++ програміст з 18 річним досвідом в різних областях: від відео компресії до моніторингу високонавантажених додатків. Сергій працює в компанії Eyeway-Vision, займається розробкою апаратного забезпечення в Augmented Reality.

У динамічних середовищах, де працюють незалежні компоненти, створені різними людьми і командами, необхідні механізми спілкування між компонентами. Існують різні підходи до вирішення цього завдання, проте не завжди стандартні механізми виявляються повністю придатними в специфічних умовах. Під час виступу ви розглянете бібліотеку, спеціально розроблену для спілкування між компонентами платформи доповненої реальності. Будуть продемонстровані приклади використання, найбільш цікаві підходи до реалізації ефективного зберігання даних в повідомленнях і надання зручного інтерфейсу доступу до них в сучасних реаліях (post — c ++ 11 era).

2) «Sockets and non-blocking I/O in Linux»
Доповідь підготував Денис Будельков, програміст з 10+ річним досвідом. Денис працював в різних областях: займався розробкою web та мобільних додатків під iOS. Зараз працює над власними game dev проектами, розробляє backend. Працював в таких компаніях, як Ring Labs, Ciklum, Epam.

Денис розкаже як працювати з мережею на більш низьких рівнях ніж рівень кінцевого користувача. Корисно буде дізнатись, що відбувається в глибинах бібліотеки, коли ви «асинхронно» відправляєте JSON на сервер. У доповіді ми розглянемо роботу з «голими» сокетами і TCP з’єднанням в Linux, що не блокує введення-виведення, і методи для підтримки безлічі активних з’єднань. А також, взаємодію клієнтської і серверної частини в цілому.

3) «Introduction to Web RTC»
Тему розкриє спікер Валерій Піддубчак, С++ Tech Lead в компанії Plexteq, м.Вінниця.

Ви дізнаєтесь про історію появи технології WebRTC від Google, яка використовується для розробки відеоконференцій. Розглянете, що значить приставка Web, чи можна користуватись цією технологією поза браузером Chrome, та в якому контексті тут використовується С++. Спікер розповість про роботу з WebRTC, її основні можливості та її головний принцип — security.

Реєстрація спікерів та слухачів:
Для бажаючих стати спікером на C/C++ мітапі просимо зареєструватись https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbIGe1Ak9a24HZmggqz_W-UaTjKK53o7cjyETnKDOstSjR-A/viewform

Для бажаючих відвідати подію, просимо повідомити через заповнення реєстраційної форми https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScZ1Evg3u_WnRbJzhiNSLRn7UtyLId_P5QcvUZUkuX_UGS0rQ/viewform

За додатковою інформацією звертайтесь до Анни Маранчук amaranchuk@plexteq.com

Переглядів: 1269
Поширень: 0