Soft skills для твоєї кар’єри
Ти 5 років вчився у престижному вузі і не можеш знайти роботу яка буде варта тебе твоїх знань і вмінь? Тебе влаштовують підробітки, для яких не потрібно було вчитись 5 років в універі? Якщо це робота твоєї мрії! Це круто! Я вітаю! Ти знайшов себе! А що якщо ти просто не зміг себе презентувати? Не зміг показати себе з вигідної сторони? Не зміг проявити свої сильні сторони і так стресував при співбесіді, що іншого кандидата, з не таким високими відзнаками, але який так гарно вміє говорити, впевнений в собі, взяли на роботу, а тебе ні! Йому просто пощастило? Не твій день? Просто в нього були зв'язки? Просто він чи вона - це не ти!!! Ця робота не для тебе? Просто так вийшло?

Не бреши собі! Ти не дотягнув, і це - погана новина! Це можна підтягнути, і це - добра новина! Прийди на майстер-клас з soft skills "мягких навичок" і дізнайся, які навички саме тобі потрібно прокачати, щоб отримати найкращу роботу твоєї мрії і побудувати фантастичну кар'єру!

Спікери:
Ольга Маліхатко - голова ГО "ІНГРІВ", тренерка з лідерства, проектного менеджменту, сертифікована бізнес-тренерка програми МОП "Генеруй бізнес ідею" та "Розпочни свій бізнес".

Андрій Лазецький - засновник ораторського клубу "ORATORIUM", сертифікований тренер програми ораторської майстерності, модератор конференцій.

Катерина Найко - практичний психолог, сертифікований тренер програми з когнітивно-поведінкової терапії.

Олександр Коваль - власник розважального центру для дітей “Акуна Матата”, дипломований тренер програми з тайм-менеджменту та принципів дилегування.

Організаційний внесок: 150 грн.

Попередня реєстрація за посиланням https://forms.gle/jYfEFkgncVmxEE999

Контакти: +38 (096) 174-07-59 Альона
[email protected]

Організатор: ГО "Інститут громадських ініціатив".

Переглядів: 1319
Поширень: 0