Соціальний експеримент від видавництва «Дім Химер»
Недалеке майбутнє. В українській столиці стався теракт. Довкола панують хаос та анархія, на тлі яких люди шукають утілення власної справедливості. Відтак їх поглинає вир трагічного перетину приватних історій, де перед кожним постає ряд важливих питань. Чи існує межа між тероризмом і благими намірами? Чи здатні ми гуманно ставитись одне до одного та світу? Чи легко бути Богом?

Так розпочинається нова книга-антиутопія вінницького письменника Сергія Рибницького. Для промоції книги видавництво обрало нестандартний хід: у соцмережі була створена сторінка фейкового законопроекту, в якому йдеться про легалізацію смертної кари, права на зброю для кожного та інших скандально-радикальних рішень. Наше завдання — простежити реакцію суспільства на цей нібито справжній законопроект (чи виробили українці імунітет до політичних маніпуляцій?), і лише згодом відкрити, що це вигаданий, проте напрочуд реалістичний художній світ антиутопії Сергія Рибницького, адже романні події відбуваються в сучасній Україні на тлі війни, що триває.

Рекламна кампанія книги розпочалася в період передвиборних «перегонів». Назву роману тримаємо в таємниці, вона відкриється під час презентації проекту :)

«Ця талановита соціально-психологічна антиутопія, наснажена переконливими описами суспільного звиродніння і права зброї, є добрим застереженням від скочування нашої країни у вир злочинності», — написав у передмові до роману письменник Степан Процюк. Видавництво «Дім Химер», своєю чергою, вдаючись до такого доволі нестандартного плану просування книги, прагне того самого.

Запрошуємо журналістів та всіх зацікавлених читачів-вінничан долучитися до обговорення проекту та презентації книги.

Формат події: Прес-конференція, презентація проекту

Вхід вільний

Спікери: Serhiy Rybnitskiy (автор книги), Влад Сорд (видавець), Віктор Крупка (модератор)

Переглядів: 1465
Поширень: 0