Тетяна Ткаченко & Drum&Tuba Band

Запрошуємо вас на вечір авторської музики Тетяни Ткаченко.
Експресивне фортепіано, власний, не схожий на інших, стиль виконання, емоційна манера, змістовні тексти, пристрасть у кожній ноті.

Її музика і є спосіб спілкування зі світом, а її енергія зносить все на своєму шляху. Відверта, ніжна, пристрасна, може вбити і воскресити одним акордом. Як автор, не боїться складних і часом дуже інтимних тем, змушує задуматися про життя у всіх його проявах.
Душевно, атмосферно, експресивно і незабутньо.
Авторські твори, пісні і композиції, які не залишать вас байдужими


Колектив складається з дев'ятьох учасників та виконує оригінальний riot jazz - синтез джазу, фанку та хіп-хопу. "Вишенькою на торті" є яскравий та неповторний фронтмен з Нігерії - Джері. Він має індивідуальну та впізнавану манеру "читки", також він є автором всіх текстів пісень. У цьому проекті не використовується жодного електронного інструмента, лише стовідсоткове живе виконання.

Вибуховий драйв живої музики, оригінальність подачі, свіже звучання та поєднання несумісного приваблює слухачів із абсолютно різними музичними вподобаннями, а також абсолютно різного віку - від дітей, до зрілих людей. Кожен може знайти щось своє та дещо про себе в музиці

Дивіться стріми за посиланнями:
https://www.youtube.com/channel/UCv5b16upEO22wRKpxrubfsA

Якщо вам подобається те, що ми робимо - будемо вдячні за фінансову підтримку нашого проєкту 💙
Наші реквізити:
✔️ pb.ua: 4223 1200 0013 4402(Богдан Гончар)


Переглядів: 1206
Поширень: 1