ТворчСхід у Вінниці

12 жовтня ТворчСхід та Archiclub / Vinnytsia запрошують на прем’єру трьох документальних стрічок про взаємодію і взаємозаперечення творчості і роботи в сучасній Україні! Про креативність, яка є бажаною, і творчість, яку ми часто не помічаємо.

Команда фільммейкер_ок ТворчСхід зняла три фільми і тепер їде в тур поділитися своїми знахідками, здогадками і великими питаннями, які стали під час зйомок і монтажу ще більшими.

Ми зняли цілий фільм на фотооб'єктив з радянського фотіка на блошиному ринку. Ми зазирнули в страшну темряву цехів Свеми, але чудовий RGB світ тепер виглядає ще більш неоднозначним. Ми поділилися камерами з нашими героями та героїнями, наробили мультиків з їхніх малюнків і один раз дуже творчо посмажили картоплю.

Фільми створені за підтримки Підсилення потужності українського аудіовізуального сектору - програма УКФ і Rosa Luxemburg Stiftung в Україні. Зміст фільмів перебуває у виключній відповідальності ГО "Фріфілмерз" і автор_ок фільмів і може не відображати позиції фондів.

Вхід вільний


Переглядів: 866
Поширень: 0