Вечірка "GO кліматувати!"

Міжнародна кліматична організація 350.org у Вінниці запрошує саме Тебе на вечірку-знайомство, танці, смачний перекус та просто відпочинок.

Ти зможеш дізнатися більше про міжнародний кліматичний рух та долучитись до спільних дій для того, аби рідна Вінниця була екологічною, енергетично незалежною, зеленою та супер-комфортною! Будемо збирати підписи за перехід нашого міста на відновні джерела енергії до 2050 року.

Зміни клімату відбуваються вже зараз. Цей факт неможливо ігнорувати. За останнє сторіччя середня температура планети зросла на майже 1˚С. Тануть льодовики, піднімається рівень Світового океану. Почастішали сильні не прогнозовані стихійні лиха – урагани, посухи, повені. Температура та кількість опадів в межах регіонів сильно коливаються, і важко передбачити, якою буде погода на даній території за 10 років.

Все це прямо впливає на людські долі – хтось втрачає врожаї, хтось – свої помешкання і навіть життя. Цілі острівні країни стоять перед загрозою затоплення. В Україні опустелювання на Півдні супроводжується паводками на Заході. Зміни клімату розпочались, але ми ще можемо їх зупинити та пом’якшити.

Своїми діями кожен і кожна з нас може суттєво допомогти подоланню зміни клімату. Зменшуючи власні викиди через екологічно-дружній спосіб життя, ми виконуємо свій обов’язок відповідального і дбайливого жителя планети. Також ми можемо впливати на владу та бізнес, заохочуючи їх приймати рішення на користь безпечного майбутнього без кліматичних катастроф.


Переглядів: 638
Поширень: 0