Відкриття головної ялинки у Вінниці

19 грудня у Вінниці у Центральному міському парку відбудеться святкове відкриття головної ялинки 2020 року. 
Головна красуня-ялинка буде радувати вінничан і даруватиме святкову атмосферу, аж до свого закриття 14 січня.

Поки що невідомо, хто стане хедлайнером свята, тому слідкуйте за оновленням.

Головною інтригою відкриття стане сама ялинка, яка цього року матиме новий образ.
Минулого року новорічне вбрання для головної ялинки було повністю оновлене. Ялинка складена з нового каркасу та матиме зовсім інші прикраси, до речі прикрас буде рівно 4000 шт і серед усіх прикрас з'явиться більше зірок та бантиків. 
Традиційно планується, що висота ялинки буде сягати 24 м. 

Того ж дня з 17:00 відкриється Резиденція Святого Миколая, яка буде працювати з понеділка по п'ятницю з 16:00 до 20:00, а в суботу і неділю з 14:00 до 19:00, яку потім змінить Санта Клаус! Маленькі відвідувачі матимуть змогу їх відвідати і розказати, що бажають отримати під ялиночку.

Також до початку свято традиційно прикрасять і громадський транспорт. Прикраси тролейбусів та трамваїв кардинально не зміняться. І традиційно у святкові дні  - 31 грудня, 1 та 7 січня  - проїзд у громадському транспорті буде безкоштовним.​
Адмінбудівля Вінницької міської ради теж сяятиме гірляндами. На площі "Ліверпуль"  відкриють "Новорічну пошту", де триватимуть кінопокази.

Уже традиційно на Європейській площі  з 15 грудня по 14 січня проходитиме новорічно-різдвяний ярмарок. Де вінничани та гості міста будуть насолоджуватися справжньою атмосферою свята.


Переглядів: 20272
Поширень: 8