Всесвітній Ом-Чантінг на Повний Місяць
Мета - Вегетаріанство і Веганство.

Давайте зберемося з 19:00 до 20:30
Липневий ОМ Чантінг в Повний місяць присвячується вегетаріанству і веганству. Для духовного просування важливо бути вегетаріанцем або веганом. Життя без насильства допомагає знизити кількість негативу, який ми отримуємо. ОМ- Чантінг сприяє очищенню людини від негативних якостей і розвитку позитивних. А веганський або вегетаріанський спосіб життя підтримує природний процес культивації позитивних якостей під час ОМ-Чантінга.
Приєднуйтесь до нас в цей Повний місяць, щоб разом співати ОМ!

У цей день по всьому світу у 75-ти країнах збирається більше 2000 груп для проведення звукової медитації ОМ-Чантінг. Всесвітній ОМ-Чантінг присвячується глобальній темі, і всі учасники кіл ОМ-Чантінга концентруються на цій темі і направляють енергію від практики для вирішення цього завдання. Відчуємо внутрішню єдність через цю найдосконалішу і чисту вібрацію! 100 людей, які медитують з однаковим наміром впливають на 1 млн. людей поруч!

5 ПРИЧИН БРАТИ УЧАСТЬ У ОМ-ЧАНТІНГУ
1. ОМ-Чантінг - це практика йоги, форма активної групової медитації, під час якої учасники співають ОМ, сидячи особливим чином в колі. Проста і доступна всім техніка. Спочатку ведучий докладно пояснює, як виконувати техніку.
2. ОМ-Чантінг робить позитивний вплив на фізичний і емоційний стан учасників практики, гармонізує простір навколо радіусом два кілометри.
3. Під час співу ОМ всередині кола людей, організованого особливим чином оздровчі процеси посилюються, відбувається вирівнювання негармонійних вібрацій в нашому тілі.
4. ОМ-Чантінг в повний місяць допоможе трансформувати енергію нашої планети, надішле потужну позитивну вібрацію суспільству і посилить цілющий ефект самих учасників.
5. ОМ-Чантінг безкоштовна техніка. Вхід на ОМ-Чантінг вільний. Пропонується залишити пожертвування на розвиток практики.

10 ФАКТІВ ПРО ОМ-ЧАНТІНГ
1. ОМ-Чантінг дуже корисний для профілактики захворювань. Якщо брати участь в ОМ-Чантінгу щотижня, він приносить очищення і позбавляє від токсинів ». Тереза ​​Хейл (Hale Clinic, London)
2. ОМ-Чантінг практикується по всьому світу на всіх континентах без будь-якої плати незалежно від релігійних, культурних і соціальних належностей людей.
3. Будь-яка напруга, страждання або хвороба вказують на наявність негативних (низькочастотних) вібрацій в людині або навколишньому середовищу. Звук ОМ - це найвища і найчистіша вібрація. Налаштовуючи себе на вібрацію звуку ОМ під час ОМ-Чантінгу, ми трансформуємо ці низькі вібрації і звільняємося від них, що призводить до зцілення.
4. "У той момент, коли люди починають разом співати, перебуваючи в колі ОМ-Чантінга, їх власна вібрація автоматично трансформується в вібрацію звуку ОМ. Енергія проливається на будь-якого, хто знаходиться всередині кола, і саме вона змінює його тілесну вібрацію. Навіть мертві клітини починають вібрувати. Куди б ви не пішли, ваша аура наповнена вібрацією космічного звуку ОМ. " Парамахамса Шрі Свамі Вішвананда.
5. Зцілення звуком - це один з найдієвіших і найпростіших способів лікування. ОМ-Чантінг - це давня цілюща техніка, яку використовували стародавні Ріші (мудреці), і яка була повернута світу з Гімалаїв, щоб допомогти відновити баланс в людях і на планеті.
6. На індивідуальному рівні техніка балансує фізично, ментально, емоційно і духовно. Емоції вивільняються і виникають внутрішній спокій, щастя і любов. Це призводить до більш радісного життя, підтримує наше здоров'я і допомагає практиці медитації.
7. Завдяки резонансу звуку ОМ всередині особливим чином розташованої групи людей, процес зцілення посилюється шляхом вирівнювання вібрацій. Подібно хвилям, створеним кинутим в воду каменем, вібрації звуку ОМ направляються у навколишній простір. Ця вібрація може мати позитивну дію на учасників і також на інших людей, місця і життєві ситуації. Таким чином, ОМ-Чантінг створює гармонію і єдність людини і природи. 8. Страх - це один з найбільших каменів спотикання в житті людини. Під час ОМ-Чантінга людина може в буквальному сенсі слова перевершити страх. У групах ОМ-Чантінга учасники відчувають, як з них спадає важкий вантаж, який вони накопичили через своїх страхів протягом багатьох років.
9. У сьогоднішньому зайнятому світі відпочинок життєво необхідний. Учасники ОМ-Чантінга створюють всередині себе простір звуку ОМ, в якому вони можуть відпочивати, одночасно омолоджуючи своє тіло.
10. Так як для енергії не існує відстаней, позитивна енергія від практики ОМ-Чантінга може бути подумки спрямована учасниками людям, які не присутнім під час проведення техніки, а також, в будь-які місця і на життєві ситуації.

Щомісяця ми проводимо ОМ Чантінг на Повний Місяць, щоб з'єднатися з ОМ заради досягнення миру в усьому світі, поширення вегетаріанства / веганства і т.д. - це лише основні приклади впливу ОМ Чантінга не тільки на конкретних людей або їх фізичне оточення, але і на свідомість всього людства. ОМ Чантінг допомагає нам стати краще, допомагає іншим стати краще, допомагає Матері-Землі і сприяє зростанню Глобальної Усвідомленості.
Практика ОМ-Чантінга дуже проста у виконанні, але дуже результативна по ефективності. А в повний Місяць, коли ми виконуємо її в резонансі з іншими групами по всьому світу, це ще потужніший вплив зціляє нашу Планету.
Чекаємо вас! ️
Захід відбудеться 17 липня, понеділок у Вінницький молодіжний центр "Квадрат" Велика зала. Початок о 19:00 Вхід вільний! Практика благодійна. Пожертва на розвиток вітається.
Адреса: м. Вінниця, вул. Театральна д.15
067 430 42 38,
093 015 70 60
Реєстрація: https://forms.gle/wLHx7wvgADJ2ALFGA

Переглядів: 1625
Поширень: 0