Workshop: Design & Architect
25 вересня в просторі для ідей CHERDAK відбудеться workshop Design & Architect в рамках проекту Школа комунікації для бізнесу.

Що на вас чекає?

Максимально корисна та продуктивна 5-годинна зустріч із талановитим архітектором Владом Голдаковським. Ви прослухаєте лекцію, отримаєте відповіді на запитання та зможете перейняти безцінний досвід. А на десерт ще й попрацюєте усією командою учасників на стратегічній сесії зі створення рішень для Вінниці.

Кому не можна пропустити захід?

Дизайнерам, архітекторам, забудовникам та бізнесменам, які співпрацюють з дизайнерами або мають намір скористатися їх послугами.

Що будемо обговорювати?

Звичайно найактуальніші запитання архітектури та дизайну. А також Україну як місце глобального експерименту та провідну європейську країну.

Окрему увагу спікер приділить таким важливим моментам: впливу дизайну та архітектури на бізнес і залучення клієнтів.

Влад Голдаковський — засновник Goldakovskiy Group Architects, архітектор із 15-річним досвідом проєктування та будівництва об'єктів комерційної нерухомості в Україні, Швейцарії, Франції, Дубаї. В його професійному портфоліо готель «Mercure» в Києві, ТРЦ «М.Пасаж» в Гатному, кавові центри «Fresh Black», Арт-Завод «Платформа», Простір для ідей «CHERDAK» у Вінниці та інші.

Нагадаємо, що зустріч відбудеться 25 вересня о 15:00. Приходьте, щоб отримати нові знання та разом створити корисний продукт для рідного міста.

За попередньою реєстрацією участь БЕЗКОШТОВНА. Кількість місць обмежена, тому поспішайте.

Проєкт «Школа комунікації для бізнесу» реалізовується ГО «Інститут розвитку демократії та регіональних ініціатив», ГО «Місто для бізнесу» та простором для ідей «CHERDAK» за підтримки Вінницької міської ради.

Тайминг зустрічі:
14:50 - реєстрація учасників
15: 00-15: 15 - офіційна частина за участю Віталія Погосян (Директора департаменту економіки та інвестицій Вінницької міської ради)
15:15 - 17:15 - лекція від куратора Влада Голдаковського
17:15 - 17:30 - блок запитання/відповіді
17:30 - 17:50 - кава брейк
17:50 - 19:50 - стратегічна сесія. Модератор: Влад Голдаковский
19:50 - 20:00 - вручення сертифікатів учасникам

Переглядів: 1198
Поширень: 0