Workshop SMM: Особистий блог
28 жовтня в просторі для ідей CHERDAK відбудется воркшоп «SMM: Особистий блог» в рамках проекту Школи комунікації для бізнесу.

Що на тебе чекає?

Зустріч, після якої ти захочеш писати пости і знімати сторіс і точно знатимеш, що більше не працює у соцмережах. Ментор зустрічі - Aleksey Gorbach, який зможе точно донести, навіщо розвивати власні сторінки у соцмережах та як це робити. Питання, живі дискусії та окремий блок для практики.

Для кого захід?

Для всіх, хто хоче розвивати власні соцмережі, блогерів, представників бізнесу, маркетологів.

Про що йтиме мова?

Про стратегію розвитку власних соціальних мереж, інструменти просування та сам процес створення того контенту, за який не буде соромно.

Олексій Горбач - вже більше 5 років у діджиталі. Він глибоко займається SMM, а особливо створенням візуального контенту, та навіть продюсуванням зйомок. У його історії досвідів - промоушн Канської виставки елітної нерухомості, низки івентів на Ukrainian Fashion Week та організація проектів у fashion-світі.

Це він просував десятки проєктів (Etalonium, Moris group, Vandog agency etc). Це він організував масштабний кампейн для Intertop, зйомки для Єврооптики, Люксоптики, the Moms, Laborantki etc. Якісний контент вшитий під його шкіру вже багато років і Олексій буде радий поділитися ним з учасниками воркшопу.

Зустріч відбудеться 28 жовтня о 14:00. Таймінг зустрічі:

13.50 - реєстрація учасників
14.00-15.30 - лекція від куратора Олексія Горбача
15.30 - 16.00 - блок запитань, кава-брейк
16:00 - 18:00 - практика зі створення якісного фотоконтента, інструменти для обробки фото.

За попередньою реєстрацією участь БЕЗКОШТОВНА. Кількість місць обмежена, тому поспішайте https://forms.gle/YPWHCfHSuHDx6pnW6

Проєкт «Школа комунікації для бізнесу» реалізовується ГО «Інститут розвитку демократії та регіональних ініціатив», ГО «Місто для бізнесу» та простором для ідей «CHERDAK» за підтримки Вінницької міської ради.

Переглядів: 1645
Поширень: 0