Закриття фонтану Roshen 2019

Єдиний в Україні та найкращий в Європі Фонтан Рошен припинить свою роботу в середині жовтня. 
Закриття сьомого сезону роботи найбільшого у світі світломузичного річкового фонтану ROSHEN у Вінниці попередньо заплановано на 19 жовтня. (Дата може змінитись, все залежить від погодніх умов)!
Вінничани та гості міста традиційно очікують цього року на закритті гучне свято, адже позаминулого року, вперше за 7 років роботи фонтану Рошен, закриття відбулось без гучного концерту, без зіркових гостей та яскравих салютів. Таке рішення було прийнято нa знaк солідaрності із пострaждaлими внaслідок вибухів боєприпaсів поблизу Кaлинівки.
Кошти, які збирались витратити на організацію виступу музичних гуртів, натомість відправлять для допомоги постраждалим мешканцям.
Минулого ж 2018 року Фонтан Рошен проводжали у зимову сплячку гучним концертом, за участі відомих українських зірок, таких як:
  • Плач Єремії і Тарас Чубай
  • Скай
  • ХАС 

Три роки тому концертна програма була присвячена 25-річчю Незалежності України та Дню захисника України й пройшла під гаслом «Назавжди Вільна і Незалежна!»
На сцені минулого року виступали такі виконавці, як Олександр Пономарьов, Брати Гадюкіни та ТНМК. 

Фонтан Рошен  відкривався 20 квітня 2019 року.

За оцінками експертів вінницький фонтан входить в десятку кращих і видовищних фонтанів світу. Його унікальність полягає в так званій «зимуючої технології», яка дозволяє опустити конструкцію під воду. 

Найбільший у Європі світломузичний Фонтан із єдиною у світі системою занурення під воду та реконструйована Набережна «Roshen» відкриті 4 вересня 2011 року. 


Переглядів: 3825
Поширень: 0