Занурення у Божественне. Свамі ВішваВіджаяАнанда у Вінниці

Наше повсякденне життя проходить у турботах та проблемах. Ми весь час що вирішуємо, досягаємо, боїмось не встигнути, забувая про головне - хто ми є у цьому світі. Забувая про наше Істинне Я, що є часткою Бога. Зупиніть на мить своє життя, та зануртесь у Божественну Любов.
Нашу програму проводить гість з Німеччини. Протягом двох днів в

Swami Vishwavijayananda відбудуться лекції, зустрічі, ведичні ритуали та інші практики, що повертають нас до себе...
вперше зустрів свого Гуру, Paramahamsa Sri Swami Vishwananda у 1999 році. Зустріч з Парамахамсою Вішванандою змінила його життя назавжди. Народився і виріс Свамi у Франції, вiн є одним з найбільш близьких учнів Парамахамси Вішвананди. Його місія полягає не тільки в служінні Гуру, але також і в тому, щоб ділитися різними життєвими досвідами і уроками, які він iнтенсивно проживає, будучи поряд зі своїм Сатгуру, Парамахамсой Вішванандою, вже бiльше нiж 17 рокiв!

Завдяки своєму унікальному почуттю гумору, Свамі Віджая надихає людей знаходити радість в любові до Бога і жити простим, але насиченим життям, в повній самовіддачі Боговi, нагадуючи людям, що тiльки безумовна любов - це єдина реальність і істина!

ПРОГРАМА ЗІ СВАМІ ВІШВАВІДЖАЯАНАНДОЮ:

Неділя 7 липня

  • 10.00 - 13.00 Церемонія очищення: Гуру-пуджа, Абхішехам Гхірідхарі,
  • 13.00 - 14.00 OM-Чантінг
  • 14.00 - 15.00 Обід*
  • 15.00 - 15.30 Bhakti-Dance
  • 15.30 - 18.30 Бхаджани (бхакті мьюзік). Сатсанг: Святі Бхакти. Благословення з падуками.

Понеділок, 8 липня

  • 10.00 - 13.30 Вогняна церемонія: Калаш Пуджа, Ягна Гаятрі Деві,
  • 13.30 - 14.30 Обід*
  • 14:30 - 15.00 Japa walk
  • 15.00 - 18.00 Досвід з реалізованим Майстром Парамахамсою Вішванандою. Благословення з Падуками.

*Обід: приносьте щось вегетаріанське без яєць.

КАЛАШ ПУДЖА

Пуджа- священна практика шанування, поклоніння і вираження поваги Всевишньому. Пуджа складається з медитації, співів, читання священних писань, підношення їжі та iнше.
Мета проведення пуджi - це залучення нашiх п'яти органів почуття (очі, вуха, ніс, шкіра і язик) у процес служіння. П'ять підношень символізує п'ять елементів (вогонь, вода, повітря, земля і ефір), таким чином відбувається підношення всіх п'яти елементів Всесвіту, внаслідок чого відбувається переживання спілкування з Божеством .. і безпосередній контакт з ним!

ГАЯТРI ЯГ 'Я

Гаятри Яг'я - є «Матір'ю» всіх ведичних Ягій. Згідно ведичним текстам, Гаятрі Яг'я володіє найбільшою очисною силою. Вона має здатність «змивати» негативний вплив минулої негативної карми, що створює постійні невдачі або перешкоди в тій чи іншій сфері життя. Яг'я пом'якшує і балансує карму, або долю, людини. Традиційно ця Яг'я використовується для досягнення успішного і щасливого життя в матеріальній сфері та в духовній.

Участь у програмі- вільна пожертва.
Розмір Дакшини Свамі для енергообміну та вдячності - від сердця, як відгукається.

Запрошуємо прийняти участь у цiй надзвичайно гармонiзуючiй подii усіх бажаючих!
Ви можете взяти з собою вегетаріанські солодощі без яєць, фрукти та квіти, щоб запропонувати їх як прасад Божествам.

Програма відбудеться за адресою:Вінницькі Хутори вул. Восьмого Березня 22 з Вишеньки прямий автобус N19 їхати до кінцевої зупинки.

Телефон для довідок та реєстрації: +38 067 430 42 38 Ігор. Телефонуйте, чи пишіть у вайбер.
Чекаємо на вас, друзi!


Переглядів: 1200
Поширень: 0