«Зелений контрабас»
Знову запрошуємо всіх на «Зелений контрабас»!
Вхід - free donation.

Цього разу для Вас сюрприз, у програмі:
1. Прослуховування невідомого альбому.
2. SECRET BAND!!!
3. Plai-jam-session.

У "Квадарті" збираємо всіх шанувальників неординарної події, слухацького формату, який вже встигли перехопити музичні гурмани у різних містах України, перетворивши на справжній альтернативний рух.

Ми плануємо здійснити справжнє занурення у мело-медитацію тут і зараз. Збирайте всю свою легкість і приходьте, аби наповнитись новими звуками, сенсами, емоціями!
"Зелений контрабас" народився два роки тому під час маленьких зустрічей у харківській квартирі музиканта і чарівника, лідера гурту MORJ, Sergey Belozerov. Саме він і запропонує невідомий альбом для прослуховування, після якого ми влаштуємо plai-jam-session)

Чекаємо всіх, всіх, всіх!

Перелік правил, які "роблять контрабас зеленим":
1. Ти влаштовуєшся зручніше, вимикаєш телефон і все, що пов'язує тебе з реальністю.
2. Вимикається світло.
3. Модератор натискає на play.
4. Починає звучати спеціально підібраний альбом неймовірної музики.
5. Альбом не як перелік пісень, а як цілісний твір мистецтва, як художній організм, як жива істота.
6. Назва альбому не оголошуватимуть до самого кінця прослуховування.
7. Всі, хто зважився на це занурення, протягом найближчих 30-40-50 хвилин, або навіть однієї години (в залежності від часу звучання альбому) не можуть залишати приміщення, увійти або вийти, переміщатися або будь-яким чином взаємодіяти один з одним, щоб не перешкодити іншим слухачам залишитися наодинці з музикою.
8. Після прослуховування, коли знову вмикається світло, той, хто підготував альбом, розповідає відомості про нього, про його виконавця, а той, хто захоче поділитися своїми враженнями з усіма – зможе це зробити.
9. Традиційно друге відділення кожного засідання "Зеленого контрабасу" - музичний джем за участю прекрасних музикантів твого міста, в якому проводиться музичне засідання.

До зустрічі!

Переглядів: 2219
Поширень: 1