Зміни до Конституції від президента Зеленського:  прихована загроза

23 жовтня, о 10.00, у CHERDAK (вул.. Соборна, 24) ГО “Центр UA” презентуватиме результати аналізу змін до Конституції, які пропонує команда президента Володимира Зеленського.

Верховна Рада VIII скликання вже на своєму другому засіданні   підтримала пропозиції президента Володимира Зеленського щодо змін до Конституції. Йдеться і про вже ухвалене скасування депутатської недоторканності, і про повноваження нардепів, і про можливість президента впливати на діяльність правоохоронних органів, і про законодавчу ініціативу народу. Все це відбулося настільки швидко, що навіть більшість депутатів від пропрезидентської партії не можуть пояснити ані актуальності та важливості змін, ані їхніх нюансів. Так само відсутня конкретика у самих законопроектах та пояснювальних записках до них.

І поки відповідність цих змін визначає Конституційний Суд України, аналітики ГО  “Центр UA” вирішили проаналізувати, як пропоновані президентом та підтримані парламентом конституційні зміни можуть вплинути на наше щоденне життя і чи не становить воно загрози для безпеки кожного українця.

Спікери заходу представники ГО “Центр UA”:

  • Олег РИБАЧУК, голова організації
  • Андрій АНДРУШКІВ, керівник департаменту публічної політики
  • Марта СЕМЕРЯК, аналітикиня
  • Назар ЗАБОЛОТНИЙ, аналітик.

Переглядів: 896
Поширень: 0