Зустріч з художником Мішею Тютюником (США)
«Перемоги та труднощі переходу від особистого простору художника до публічного мистецького висловлювання»

Програма імені Фулбрайта в Україні та HUB « Місто змістів» запрошують на зустріч та розмову з Мішею Тютюником, фулбрайтівським стипендіатом та муралістом з Нью-Йорка, що відбудеться у неділю, 19 травня, о 16:00, у HUB «Місто змістів» (вул. Пушкіна, 11, м. Вінниця).

Міша ТЮТЮНИК ( Mihail Tyutyunik ), AKA MDOT – художник українського походження. Графік, мураліст, ілюстратор. Отримав освіту з комунікацій, дизайну та ілюстрації (B.F.A. in Communications Design/Illustration, Pratt Institute, Brooklyn, NY). Живе та працює у Нью-Йорку.
Як стипендіат Програми імені Фулбрайта 2018-2019 рр., працює над фулбрайтівським проектом у співпраці з Інститутом проблем сучасного мистецтва Національної академії мистецтв України, м. Київ.

Працював над муралами у Бронксі, Нью-Джерзі, Філадельфії, робив розписи в офісах відомих брендів House of Vans, Coca Cola, Starbucks Coffee, Etsy. Працював над ілюстраціями для журналів: http://mishat.com/paintings.html. Співпрацює з молоддю та громадськими організаціями.

У листопаді 2018 року пройшла виставка Міші Тютюника в Києві, де розпочиналась його творча історія і було створено перший мурал. Перформанс художника, що відбувався паралельно з концертом, можна було побачити наприкінці квітня 2019 на головній сцені музичного фестивалю «Два дні та дві ночі нової музики» в Одесі.

Запрошуємо на зустріч усіх, хто цікавиться сучасним мистецтвом.

https://www.facebook.com/hub.misto.zmistiv/

Переглядів: 1205
Поширень: 1