Благодійна виставка-аукціон "Те, що не бачить дорослий"

Запрошуємо усіх небайдужих долучитися до благодійної виставки-аукціону робіт дітей із дитячих будинків - "Те, що не бачить дорослий"!

Дитина-провідник у майбутнє, саме завдяки їй ми стаємо дорослими ❤
ℹ Детальна інформація про участь:
http://auctionforchildren.tilda.ws

Організатори:
ГО «Розвиток. Освіта. Захист» спільно з Вінниця - комфортне та безпечне місто в особі Maryna Borysenko, Катерина Поджаренко, Володимир Околіта, Ковалев Андрей

Як виникла ініціатива❓

За підтримки художниці Виктория Абрамович було проведено серію творчих майстер-класів для дітей з дитячих будинків, які мають різні вади розвитку.
Перед дітьми стояла мета виконати роботи в стилі абстракціонізму. Вони працювали текстурною пастою, акрилом та іншими сучасними матеріалами, опанували техніку малювання, що розвиває та надихає.

ГО «Розвиток. Освіта. Захист» та Вінниця - комфортне та безпечне місто створили цей соціально-благодійний проект для того щоб, діти з дитячих будинків отримали визнання та відчуття єдності з суспільством, побачили власні можливості, а також зібрані кошти будуть призначені на:
- проведення щомісячних заходів, таких як майстер-класи, екскурсії, відвідування гуртків за інтересами, курси іноземної мови.
- особисті потреби дітей для їх розвитку та освіти.

Усіх небайдужих запрошуємо до співпраці та партнерства! ❤
І, звичайно, до зустрічі на аукціоні!

📞Контактна особа:
Maryna Borysenko - Голова ГО «Розвиток. Освіта. Захист»
063-961-2728
[email protected]


Переглядів: 1397
Поширень: 0