«Cosmic Landscapes»

«Cosmic Landscapes» - це проект, створений  надихати. В ньому  використовується  яскравість і фактура акрилу, щоб передати кольоровість світу.

Техніка, по-дитячому безпосередня, емоційно та виразно втілює задум художниць. Експресія матеріалу проявляється в унікальності візерунку, повторює прояви природи нашого Всесвіту. Важливо лише направити і вдихнути  життя в акрил. Схоже з тим, як і сама природа керує своїми елементами, задаючи їм напрямок.

Часто занурюючись в свій мікросвіт і його проблеми, ми не враховуємо проблеми глобального, екологічного масштабу. Картини - це запрошення до подорожі з можливістю розширити власні горизонти. Адже придатна для життя планета, це більше,  ніж спільний інтерес.

В проекті оспівана краса первозданної, недоторканої природи з метою пробудити в глядачеві усвідомлення того, що людство - є хранителем світу, а не  споживачем.

Вивчаючи світ, ми постійно знаходимо натхнення в його красі. Краса запалює в нас глибокі почуття. Щоб продовжувати насолоджуватися красою природи, її потрібно доглядати та берегти.

Зображення світу  представлено  в легкому сприйнятті, наповненому  фарбами. Всі сюжети картин - це реальні об'єкти нашого Всесвіту. Як і він, проект «Cosmic Landscapes»  перебуває в безперервному творенні…

Виставка відкрита для відвідування: будні: 10:00 - 20:00, субота: 11:00 - 19:00, неділя: 11:00 - 18:00.  Вхід вільний.


Переглядів: 1163
Поширень: 1