Фінальна виставка учасників  ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/ The best artist 2019»

26 художників з різних міст України, а також Польщі, Грузії, Таджикистану, Киргизстану та Китаю змагалися за звання «Кращого художника» під час ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist – 2019», який з 4 по 15 червня цього року тривав у Вінниці. Упродовж 10 днів вони відтворювали на своїх полотнах наймальовничіші куточки української «золотої провінції» – Вінниці та Поділля. Головні площі, затишні вуличні, величні святині – все це зображено в експозиції, яка вже презентована у одному з найкращих виставкових залів – галереї «Арт-шик».

«У рамках цьогорічного мистецького пленеру учасники проводили майстер-класи, влаштовували персональні виставки та творчі зустрічі. З мистецькими візитами ми відвідали Житомир, Бар, Бушу та Тульчин, де у розпал оперного фестивалю зафіксували у фарбах грандіозну оперну імпрезу, яка просто неба подарувала усім глядачам незабутні емоції та враження. За результатами пленеру художники написали більше сотні живописних картин. 80 найкращих ми презентуємо вінничанам на фінальній експозиції», – відзначив головний організатор ІІІ Міжнародного мистецького пленеру «Кращий художник/The best artist – 2019», народний художник України Володимир Козюк.

Чільне місце на виставці займають роботи переможців конкурсу, які отримали відзнаки у трьох рівнозначних номінації. Це Анастасія Крайнєва-Маснюк (Київ, Україна), Віктор Чепинець (Хуст, Україна), Катерина Білетіна (Одеса, Україна), а також переможці міжнародної категорії – Лі Ксінмін, Йоанна Тшчіньска (Польща, Ласк), Валерій Шматько (Україна, Харків).


Переглядів: 1159
Поширень: 0