Персональна виставка Владислава Головащенка "Абстрактний живопис"

vsПривіт!

Мене звати Владислав Головащенко. Я вінницький митець, архітектор, дизайнер, ілюстратор, громадський активіст, волонтер, але сьогодні Ви побачите мене як ХУДОЖНИКА.

Мій досвід художника налічує сотні картин і півтора десятка років практики, я активно експериментую зі стилями, шукаю нові течії в мистецтві і створюю свої, нові. Я дуже тонко відчуваю колір та настрій і мені дуже подобається усе це переносити на холст.

Зараз активно практикую абстрактний живопис.

Сьогодні до Вашої уваги дещо нове, дещо неординарне, чого Ви не зустрічали й не бачили у Вінниці та й в Україні, по-справжньому оригінальний стиль, і саме про нього йтиметься далі.

Картини в стилі "Флюід-АРТ" (англ. «FluidART»)

Картини в стилі флюїд -арт від художника Влада Головащенко.

Створюючи дизайн осель,я хочу зробити його модним та цікавим, тому завжди прагну бути в курсі сучасних тенденцій і наповнювати інтер'єри незвичайними предметами мистецтва. Саме тому ми хочемо розповісти Вам про новий, досить популярний напрямок в живописі – Fluid-art. Це напрямок сучасного мистецтва, що стрімко набирає популярність в Європі та за межами континенту.

Абстрактні картини зачаровують: пульсуючі плями кольорів, вихори і бризки – кожен бачить в цих картинах щось своє, що робить їх універсальним зразком сучасного мистецтва. Кожна картина – плід ручної роботи, і вона неповторна, її неможливо скопіювати або відтворити заново. Це запорука унікальності та ексклюзивності цього стилю.

Картини в стилі Fluid-art не мають чіткої верхньої та нижньої частини, що дозволяє розташовувати їх в просторі будь-яким чином, як більше сподобається. Картини можна компонувати разом, відразу декілька полотен, граючи з пропорціями та форматами. У звичайних, традиційних інтер’єрах вони служать справжніми іскрами життя, додають настрій всій кімнаті, затримують на собі погляд. Але цим список можливостей їх застосування не обмежується: робочі кабінети, вітальні, дитячі кімнати, громадські місця (ресторани, офіси, готелі, бари, lounge– список нескінченний!).

Що ж зараз може дозволити повісити на стіні в своєму будинку сучасна людина, яка віддає перевагу лаконічності, оригінальності та оточила себе високими технологіями? Що підійде любителям стилю хай-тек і продемонструє всім хороший смак власника? Вже точно не гігантське банальне полотно, хоч би яким майстерним та цінним воно не було. Натомістьє надзвичайно популярний закордоном напрямок абстрактного живопису – флюїд-арт.

Кожна картина – неповторна, її неможливо скопіювати або відтворити заново. FluidArt–запорука унікальності та ексклюзивності.

Якщо ви хочете порадувати себе і вразити знайомих авторською картиною в жанрі сучасного мистецтва, відкривши для себе нову техніку в малюванні, – я завжди буду радий створити для Вас унікальну танеповторну картину!


Переглядів: 3333
Поширень: 3