Виставка Ореста Цюпко

Орест Цюпко народився у Львові в 1963 році, член творчого об’єднання «Митець Верховини». У 1989 р. закінчив Державний інститут прикладного та декоративного мистецтва у Львові (відділення кераміки), вчителями художника були проф. М. Островський, Ю. Скандаков, Є. Мисько. Окрім творчості, займається й громадською роботою: у 2007 стає організатором і керівником міжнародного  пленеру «Хуст-АРТ», з 2012-го очолює Хустську міську картинну галерею.

Живопис Ореста Цюпка виконаний на найрізноманітніші теми й сюжети, починаючи від змалювання краєвидів рідної землі, сільського побуту чи морських пейзажів й закінчуючи релігійними, часом – певною мірою філософськими, глибоко проникливими творами. На його полотнах не тільки персонажі чи об’єкти, щось набагато більше – настрій, відчуття, роздуми. Автору  легко даються різні мотиви, він сміливо експериментує з палітрою, грається з барвами, які лягають на полотна то ніжно-пастельними розводами, то наче вибухають яскравими лініями й штрихами. Працюючи у різних стилях, художник не ставить за мету створити щось таке, щоб подивувати світ. Йому важливіше висловитися у кожній картині так, як це подобається, дотримуючись строгості й добірності, навіть вишуканості.

Орест Цюпко – учасник регіональних та республіканських художніх виставок і пленерів. Його роботи знаходяться в музеях і приватних колекціях  Словаччини, Польщі, Угорщини, Латвії, Македонії, Хорватії, Сербії, Литви, Швеції, Австрії.

Виставка відкрита для відвідування: будні: 10:00 - 20:00, субота: 11:00 - 19:00, неділя: 11:00 - 18:00.  Вхід вільний.


Переглядів: 668
Поширень: 0