Виставка "Пороги моєї землі"

21 серпня 2019 р. о 17.00 до Дня Незалежності України вперше у Вінниці відбудеться Відкриття виставки В. Слєпченка "Пороги моєї землі", на якій представлені понад 60 творів, експонованих у виставкових залах Вінницький обласний краєзнавчий музей (історико-філософська тематика) та Вінницький обласний художній музей/Regional Art Museum of Vinnitsa (серія портретів).

Volodymyr Slepchenko представить проект «Обрані часом» (2011–2019), серії: «Галерея портретів славетних українців» і «Літературна еліта України», «Обличчя війни», а також цикли: «Життя», «Революція Гідності» та сюжетні картини філософського змісту.

За вагомий особистий внесок у розвиток української культури та мистецтва та високий професіоналізм Володимир Павлович Слєпченко відзначений високими державними нагородами та почесними званнями: заслужений діяч мистецтв України (1998), орден « За Заслуги III ступеня» (2007), народний художник України (2009). Брав участь у міжнародному пленері-конкурсі «Кращий художник /The best Artist – 2019» у Вінниці, отримав диплом переможця та міжнародну премію імені Валерія Гегамяна.


Переглядів: 1598
Поширень: 0