Виставка-продаж "Вибух кольору" в Лабораторії кафе Музею науки
Виставка яскравого сучасного абстрактного мистецтва від вінницького художника Vlad Holovashchenko вже чекає на вас в Лабораторії кафе Музею науки!

Щодня з 10 до 21, вхід вільний.

На вас чекають великі картини, насичені кольори, цікаві сюжети, авторська техніка і незвична подача кольору - поціновувачам сучасного мистецтва є на що подивитись, а при бажанні - і придбати собі до колекції!

Автор про ідею виставки: "Для мене ця виставка є уособленням того, що сучасне абстрактне мистецтво - здатне дивувати і надихати.

Лабораторія Кафе в Музеї науки - заклад, який здатний дивувати відвідувачів кожного разу, надихнув мене на сворення цієї виставки.

Щоразу замовляючи там незвичний напій чи страву з цікавою хімічною подачею, у різних колбочках чи скляночка, Ви будете здатні надихнутись на щось більше.

То була смакота, яка в певний момент так мене надихнула, що в мені щось "вистрілило", справжній вибух кольору! Саме в цей момент і з’явилась ідея організувати таку виставку."

Завітайте на виставку «ВИБУХ КОЛЬОРУ», на вас там чекають спражні емоції, яскраві образи і кольори та дійсно дивовижні картини!
 

Переглядів: 1552
Поширень: 1