Виставка Таїсії Лепехи "Краплина світу в кольорах" (живопис)

Протягом 3 – 19 травня 2019 року  у Регіональному центрі сучасного мистецтва «Арт Шик» триватиме персональна виставка самодіяльної художниці Лепехи Таїсії Василівни

Відкриття виставки 3 травня ( п’ятниця)  о 17.30

Родом з Дніпропетровщини.

Малює з дитинства, має особливе світобачення і світосприйняття навколишньої дійсності, яке передає  в картинах.

Захоплюється графікою, пише й ілюструє  дитячі книжки, поезії, гумористичні твори.

Випустила настінний календар на 2013р., збірку гуморесок  «Веселі українці»(2014р), збірки поезії «Калейдоскоп життя», «И печаль, и радость»(2015р.)

Вона є автором навчальних посібників:

«Українська мова», «Українознавство» та «Українська мова для іноземних студентів»

Відмінник народної освіти України.

Має науковий ступінь кандидата  філологічних  наук і вчене звання доцента.

Викладає у Донецькому національному університеті м. Вінниця.

Виставки картин Т. В. Лепехи з успіхом пройшли у містах:  Києві,  Полтаві, Вінниці.

ВРЦСМ «Арт Шик» запрошує усіх бажаючих зануритись у світ найщиріших почуттів та неймовірних ніжних сюжетів .

Художні твори Таїсії Лепехи нагадують красиву добру казку, яку всім нам читали в дитинстві перед сном. Незважаючи на романтичність образів, роботи художниці наповнені глибиною і змістом, мають особливий сенс, який кожен відкриє для себе по-новому. Картини - цікаві та зрозумілі як дорослим, так і дітям.

Про що вони? Звісно про добро, дружбу, вірність кохання, щирість почуттів. Основна ідея, яку художниця хоче донести до свого глядача через картини: навчитись цінувати те, що є у нас, отримувати задоволення від кожного дня, який прожили.

Таїсію Василівну надихає природа, люди і життя навколо неї,  художниця сподівається передати все найкраще, світле і добре тому, хто побачить її творіння: «У кожній роботі зібрані мої думки і погляди на життя».

Кольорова гама її робіт переважно яскрава та життєстверджуюча, як і самі персонажі на картинах. Проте деякі з них виконані у пастельних відтінках, що підкреслює їх ніжність та щирість.  Художниця надає особливого значення кольорам. Їй подобається шукати нові відтінки, щоб потім передати їх у своїх роботах.

Мисткиня впевнена, що вони мають значний вплив на внутрішній стан людини і емоції. Якщо позитивні і добрі, то неодмінно допоможуть все подолати: «Для мене, це терапія мистецтвом, тому так важливо вміти берегти це, любити і робити світ кращим».


Переглядів: 983
Поширень: 1