Виставка творчості Тетяни Шведи "Мелодія душі..."

Протягом 17 жовтня  - 31 жовтня 2018 р. у Регіональному центрі сучасного  мистецтва «Арт-Шик» триватиме ​​виставка вінницької художниці Тетяни Шведи

Творчість Тетяни Шведи, яку вона представила вашій увазі, різноманітна - це і картини в класичній техніці і авторська лялька.

Головною пристрастю художниці є натюрморт. Саме в ньому особливо яскраво розкривається талант живописця. Хочеться відзначити, що  створені нею натюрморти нагадують роботи старих майстрів. Поєднуючи натюрморти і пейзажі, які співіснують на рівних в одній композиції, художниця передає всі нотки краси і атмосфери того місця в якому зображені предмети. У творах Тетяни відчувається настрій, ледь помітна крихкість і навіть нереальність дії, що відбувається всередині зображення.

Картини написані з великою любов'ю, наповнені надзвичайною легкістю, реалістичністю, психологізмом і викликають почуття щирого захоплення.

Зовсім недавно Тетяна Шведа, відкрила для себе дуже  захоплюючий «світ ляльок і лялькової мініатюри».  ЇЇ ляльки вирізняються серед інших тим, що кожна лялька має свій характер, наділена притаманними тільки їй особливостями. Це виражено у рисах обличчя, одязі та поставі, а саме головне - її ляльки,  унікальні, продумані  до найменших подробиць образи  з  найтоншою ручною роботою  та використанням найрізноманітніших матеріалів і авторських прийомів.

Художниця,  милується щедрістю природи, багатством навколишнього світу і запрошує нас розділити з нею цю радість.

З 2007 року Тетяна Шведа є постійним учасником  виставок «Арт галера».

Виставка відкрита для відвідування: будні: 10:00 - 20:00, субота: 11:00 - 19:00, неділя: 11:00 - 18:00.  Вхід вільний.


Переглядів: 1081
Поширень: 2