Академія інтернет-маркетингу WebPromoExperts

Як виглядає ефективна маркетингова стратегія для бізнесу в 2020? Які ключові тренди інтернет-маркетингу будуть актуальні в наступному році?
Дізнаєтесь це 03 грудня на безкоштовному семінарі —  Як впровадити інновації в бізнес, який проводить Академія інтернет-маркетингу WebPromoExperts спільно з UKRSIBBANK.

Хто спікери?

  • Антон Воронюк (Керівник Академії інтернет-маркетингу WebPromoExperts, директор з розвитку WebPromo);
  • Вікторія Абед (Ментор і амбасадор проекту розвитку жінок-підприємниць Digital Women 2020. Очолювала маркетинг і напрямок розвитку бізнесу в Weblium)

Що в програмі?

  • Маркетингова стратегія зростання 2020. А саме: як виглядає ефективна маркетингова стратегія бізнесу в 2020 році; скільки грошей потрібно бізнесу виділяти на маркетинг; як синхронізувати маркетинг та продажу; інструменти, які працюють на ваш бізнес.
  • Інновації в інтернет-маркетингу. А саме: про ключові тренди інтернет-маркетингу на майбутній рік; про нових і старих можливості конкурентного аналізу; про роль нових каналів просування і динаміці старих; про соціальні мережі для бізнесу.

Кому буде особливо корисно? Власникам малого і середнього бізнесу, топ-менеджерам компаній, керівникам відділу маркетингу.
Вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією.
Поспішайте, кількість місць обмежена!

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ 


Переглядів: 1371
Поширень: 0