"Джерела знань" під час карантину

«Квадрат» рекомендує 🖖

Добірка YouTube-каналів про науку та відкриття українською мовою.

🎯 WiseCow – це цілий відеолекторій про мистецтво, історію, культуру, літературу, кінематограф, журналістику, театр... І це ще не все! Цей канал – величезний масив корисної інформації, яка може вразити навіть освічену людину.

🎯 Ukraїner - було створено як альтернативу National Geographic. Контент каналу точно сподобається поціновувачам інтелектуальних медіа та неочікуваних географічних відкриттів на території України. Так-так, у нас теж є багато цікавенького! Отже, перш ніж захоплюватися іншими країнами, варто вивчити свою! І це можна зробити за допомогою Ukraїner, адже мета каналу – детально дослідити історичні пам'ятки України та показати нашу країну такою, якою ми її не знаємо.

🎯 ToBeUkrainian. Автори цього каналу збирають із мережі Інтернет цікаві англомовні відео з математики, фізики, хімії, біології тощо. Усі відеоролики перекладено та озвучено українською мовою, а в описі до кожного з них є посилання на відео мовою оригіналу. Цим можуть скористатися вчителі або учні, які хочуть удосконалити знання з англійської.

🎯 Alpha Centauri Ukraine. Чому така назва? Бо Альфа Центавра – найближча до Сонця зоряна система. Група ентузіастів, яка створила канал, займається популяризацією науки і прагне зацікавити космосом молоде покоління. І старше теж! «Alpha Centauri» регулярно проводить прямі трансляції космічних запусків та публікує ролики NASA і Європейського космічного агентства в українськомовному перекладі.

🎯 15x4 Talks. Канал «15х4» публікує науково-популярні відеолекції, що тривають близько 15 хвилин. Коротко, цікаво та корисно! За ідеєю створення каналу стоїть бажання авторів популяризувати науку і зробити важливі знання для людства більш доступними. Зазвичай, спікерами виступають молоді вчені та фанати науки, які прагнуть розказати людям щось цікаве та неймовірне, поділитися своїми знаннями та захопити новими фактами.

🎯 NEED / animation studio. NEED – канал із анімаційними відеороликами, який розповідає про складні речі простими словами. Автори у кожному ролику висвітлюють корисні та важливі для суспільства теми: проблема кліпового мислення та псевдонауки в Україні, як нами маніпулюють, функція в математиці, цікаві факти про вулкани тощо. Важливих цікавинок неймовірно багато!

🎯 TED-Ed. Який контент має «TED-Ed»? Це анімаційні відео з історії, географії, біології, хімії, літератури, психології, математики, фізики та інших сфер науки.


Переглядів: 1834
Поширень: 2