Форум-обговорення "Молодіжний діалог"

Чи готова влада до діалогу? А ми, молодь - так!

В рамках пілотного проєкту Національної молодіжної ради України “Молодіжний діалог” вперше в Україні відбувається адаптація та спроба реалізації механізму Молодіжного діалогу ЄС від локального до національного рівня в Україні. Незважаючи на глобальну кризу. спричинену коронавірусом, наша команда вирушає в експедицію областями України, щоб почути, які проблеми турбують саме українську молодь!

Молодіжний діалог ЄС - механізм діалогу та консультування між молоддю і особами, які приймають рішення, що відбувається в рамках імплементації Молодіжної стратегії ЄС. Він служить форумом для постійних спільних роздумів та консультацій щодо пріоритетів, реалізації та подальших заходів європейської співпраці у галузі молоді.

Приєднуйся до дискусії та давай разом творити молодіжну політику!
Під час заходу ти матимеш можливість:

- дізнатися більше, що таке молодіжний діалог та молодіжні цілі ЄС (щось схоже на Цілі сталого розвитку, але значно крутіше, адже це про нас, про молодь);
- через роботу в групах разом з однодумцями визначити проблеми в молодіжній сфері своєї області та знайдеш шляхи для їх вирішення.
- також ми будемо раді почути твої пропозиції щодо того, що варто покращити на національному рівні.
дізнаєшся більше як будуть використання результати обговорення на міжнародному рівні.
- ми розповімо як ти можеш взяти участь в осінньому національному форумі “Молодіжний діалог”;
познайомишся з активістами свого міста (регіону) та взяти участь в нетворкінгу.

Форма реєстрації для участі в заході: https://cutt.ly/nfmvVoK

Захід відбудеться з дотриманням карантинних обмежень. За партнерської підтримки Вінницького обласного молодіжного центра "Квадрат"

Для учасників з області, можливе відшкодування витрат на проїзд. Для отримання детальної інформації, просимо звертатися за вказаними контактами: [email protected], +380990927962

Програма “Молодіжний діалог” є частиною проєкту “Зміцнення молодого громадянського суспільства та культури пам’яті”, що реалізується Національною молодіжною радою України спільно з Національною молодіжною радою Німеччини, Асоціацією німецької католицької молоді та Товариством українських студентів-католиків “Обнова” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини. 


Переглядів: 3187
Поширень: 0