Форум Театр Воркшоп
Запрошуємо у мандрівку під назвою - Форум Театр!
Форум-театр - це мова,яка допомагає змінюватись, відкриватись, виражати наші бажання, почуття, емоції, вирішувати проблеми,змінювати ситуації,які завдають біль та розвивати емоційну сферу свідомості....

Англомовний аматорський театр "Movers and Shakers" (ГО "Центр розвитку Пангея Ультіма") та його представниці проведуть для вас майстер-клас, на якому розкриють теоретичні та практичні сторони Форум Театру. Будемо рухатись, працювати з рухом та звуком, поспілкуємось про засновників Форум Театру та чим він відрізняється від класичного традиційного театру. Спробуємо себе у ролі акторів Форум Театру. Поділимось досвідом,який здобули на тренінгу програми Еразмус плюс у Польщі, Закопанах цього року. Будемо грати,імпровізувати,пізнавати та відчувати.

Кому це буде цікаво? - молодіжним працівникам, вчителям, психологам, акторам і не акторам, всім,хто зацікавлений у саморозвитку та нових інструментах у роботі з молодими людьми.

Мова заходу Українська, але ті,хто забажає приєднатись до англомовного театру,подальші зустрічі відбуватимуться Англійською.

Із собою мати - зручний одяг, теплі шкарпетки,водичку

Майстер-клас - Безкоштовний. Вік - від 14 до 114.

Ведучі :
Mary Gerashchenko - молодіжний працівник, лідер англомовного аматорського театру " Movers and Shakers", мама двох діток;

Катерина Найко - магістр педагогіки, практичний психолог.

Переглядів: 2012
Поширень: 0