IТ Party

Як зібрати власників IT-компаній у одну місці? VinnytsiaIT-cluster спільно з партнером WinstarsTechnology LLC на локації Cherdak організовує зустріч верхівки IT-сектору Вінниці задля знайомства, неформального спілкування, обміну думками та презентації концепції SmartITcity- міста для розумних людей.

ITParty-унікальна можливість поспілкуватись з колегами, яку започатковує VinnytsiaIT-cluster та проводитиме 2 рази на рік. ITParty- це приємний вечір у компанії людей, яким не байдужий IT-бізнес Вінниці. ITParty- вино, саксофон і знайомства.

Ось як прокоментував ініціативу створення IT Party CEO Vinnytsia IT-cluster Іван Полюхович:

«В IT-Party я вбачаю набагато більше, ніж просто неформальне спілкування. Саме в таких форматах є можливість обговорення спільних можливостей, спільних питань та викликів які мають загальний «ІТ-бізнесовий» характер. Представники ТОП-менеджменту ІТ-компаній завдяки таким зустрічам зможуть робити свій бізнес більш актуальним, адже ІТ- бізнес потребує бути й «на гребені хвилі». Одним з найважливіших моментів заходів такого формату є те, що паралельно з невимушеним діловим спілкуванням ми отримуємо інформацію про тенденції розвитку ІТ-сфери нашого міста, регіону, країни. Наприклад, на IT-Party 18 липня ми дізнаємось про концепції проекту ІТ Smart-City, і, в той-же час, зможемо відчути себе дотичними до соціального наповнення нашого життя – кошти, зібрані за квитки на цей захід, підуть на організацію заходів для розвитку талановитих дітей в сфері ІТ.»

Дмитро Софина- OwnerandFounder WinstarsTechnology LLC про ITParty як майданчик, необхідний для неофіційних зустрічей та спілкування власників IT компаній:

«Так чи інакше ІТ компанії знайомі між собою і поодинці зустрічаються, але ще не було жодного заходу, де ми могли б спільно зустрітися, тільки менеджмент, тільки ІТ, й в зручних та комфортних умовах могли обговорити не лише проблеми галузі у нашому місці, а й обмінятися досвідом: хто як угоди закриває, в кого є рішення по софту, а у інших хардвер на цю ж тематику, а хтось успішно запустив сучасну систему управління проектами... Ось для чого це потрібно! Обмін досвідом, отримання інформації та пошук нових партнерських рішень та можливостей. Коли ми разом, то сила, коли поодинці, то на нас можуть завжди наїхати, а так нехай знають, що ми ті, хто роблять Україну 21 сторіччя й самі можемо гуртом постояти за ідеали розвинутого світу.»

Одна з найочікуваніших подій вечору-презентація концепції проекту Smart IT city- розумне місто для розумних людей, яке точно стане приємною несподіванкою для всіх, хто пов’язаний зі сферою IT.

Чекатимемо вінницькі на всеукраїнські ЗМІ на унікальну подію, на якій шкала ITшників на м² зашкалюватиме вдвічі!


Переглядів: 1446
Поширень: 1