Лекція-дискусія: "Таємниці кохання: як ми обираємо партнера?"
Напередодні Дня всіх закоханих Книгарня "Є" та психологиня Julia Korotsinskaya запрошують на лекцію-дискусію присвячену питанням вибору партнера та стосунків.

Таємниці кохання: як ми обираємо партнера? Здавалося б, з коханням усе просто – зустрів «свою» людину, закохався і живеш довго та щасливо. Та чому одні люди не можуть все життя знайти свою «половинку», а інші закохуються майже щодня? Чому безмежне кохання сьогодні може перерости у ворожість завтра? Чому ми обираємо схожих партнерів? Або ж тих людей, стосунки з якими змушують нас страждати? Чи можна назвати любов жорстокою? Що вирішальне у виборі партнера: біологія чи сімейні моделі, закарбовані з дитинства? З усіма перерахованими питаннями ми і спробуємо розібратися на нашій лекції-дискусії з психологинею Юлією Короцінською.

Лекція виявиться особливо корисною для: - тих, хто цікавиться темою психології стосунків; - тих, кому «розбивали» серце і хто сам «розбивав» серця; - тих, хто хоче «розірвати» коло невдалих історій кохання у власному житті; - тих, для кого важливо зберегти стосунки; - тих, хто прагне до «здорових» відносин.

P.S. Візьміть з собою гарний настрій та улюблену книгу (казку, фільм) про кохання!

Переглядів: 2925
Поширень: 0