Міжнародний Форум "Digital Future - Shared Responsibility"
Чат-боти, онлайн-розмови, які модеруються штучним інтелектом, роботи - це все світ цифрової демократії, наповнений значною кількістю інструментів. Проте, часто це яскраве технологічне рішення, яке привертає до себе увагу, але не залучає людей до прийняття важливих рішень.

Цифрова демократія – це не лише технології, а й процеси спільної участі громадян від ініціювання проблеми до спільного впровадження обраного рішення. Розуміння факторів, які сприяють партисипації, як і технологічних тенденцій майбутнього сприятиме спільному творенню цифрового майбутнього.

Ці питання обговорюватимуться у Вінниці на Міжнародному Форумі «Digital Future - Shared Responsibility» 22 червня 2019 року, який організовує ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" за підтримки Державне агентство з питань електронного урядування України та Вінницька міська рада у HUB Місто змістів.

Мета Форуму: продемонструвати важливість аспектів культури співвідповідальності під час використання технологічних ноу-хау, принципів формування інструментів цифрової демократії та важливості розуміння процесів цифрової участі.

Попередня реєстрація для участі у Форумі обов’язкова.

Кінцевий термін реєстрації – 9 червня.

Оскільки кількість місць обмежена, про результати відбору організатори повідомлять лише відібраних заявників не пізніше 12 червня.

Організатори забезпечують відшкодування проїзду в межах вартості купейних квитків, але не більше 600 грн. на одну особу.

За детальнішою інформацією звертайтесь до Софії Сакалош: email: [email protected], тел. 0938837918

Захід відбувається в рамках проекту "Лабораторія електронної демократії" за фінансової підтримки Фонду Чарльза Стюарта Мотта.

Переглядів: 1702
Поширень: 0