Перший Міжнародний Інноваційний ФОРУМ

Мета Форуму – популяризація інноваційної діяльності, консолідація інтелектуального потенціалу України у відповідності до європейських та світових стандартів, формування міжнародної мережі «Бізнес-Наука», підтримка стартапів та культури підприємництва, створення центрів трансферу технологій, створення комунікаційної платформи для налагодження ефективного діалогу представників органів державної влади, бізнесу, наукових, освітніх і громадських організацій, пошуку інвестиційних ресурсів та додаткових джерел фінансування перспективних інноваційних проектів.

Організаторами Форуму є: 
 - 
Вінницька міська рада,
 - Вінницька обласна державна адміністрація,
 - Донецький національний університет імені Василя Стуса та Науковий парк «ДонНУ-Поділля».

Чим відрізнятиметься Форум від інших подібних заходів, що проводилися в Україні?

Маємо ідею провести дієву зустріч, що об’єднає інноваторів, бізнес-спільноту та владу. Ми готові стати комунікативним майданчиком для вироблення спільних напрямів діяльності науки і бізнесу. Заклади вищої освіти та представники бізнесу, які водночас будуть стейкхолдерами, під час проведення Форуму, зможуть напрацювати та визначити потреби наукового ринку та презентувати проєкти/стартапи.

  • Якщо Ви бажаєте взяти участь у заході в якості спікера або слухача, просимо зареєструватися за посиланням: https://bit.ly/2QNmgy3
  • Якщо Ви бажаєте презентувати свій проєкт/стартап, просимо зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/8NaoDcRvBEdRv4LV6

Захід проводитиметься в комбінованому форматі - офлайн та онлайн.

В зв'язку з карантинними заходами, кількість учасників, які зможуть взяти участь у Форумі офлайн є обмеженою, але всі бажаючі зможуть долучитися онлайн за посиланням, яке буде додатково надіслано усім зареєстрованим учасникам.

Участь у заході безкоштовна.

Контактна особа:
Гижко Андрій Петрович ([email protected])
Клименко Юрій Миколайович ([email protected])


Переглядів: 1237
Поширень: 0